Як зробити дизайн квартири. Як зробити дизайн проект квартири на комп'ютері.

Дизайн квартири відображає внутрішній світ господаря. Створити індивідуальний мікроклімат цілком можливо власними зусиллями. Для цього необхідно розробити дизайн-проект, який відповідатиме вашим потребам і особливостям життєвого укладу вашої родини.
Вам знадобиться
  • Рулетка, кілька аркушів паперу А4, олівець, лінійка, ножиці, журнали по інтер'єру, комп'ютер, програма ArCon Home 2
Інструкція
1
Створіть план квартири на папері окремо по кожному приміщенню. За допомогою рулетки зробіть всі виміри: вам необхідно знати висоту стель, ширину кожної стіни. Позначте на плані, де розташовані вікна і двері.
2
Кольорове рішення вашої квартири ви можете підібрати, подивившись журнали з декору приміщень та відвідавши великі інтер'єрні магазини, де представлені в асортименті шпалери і фарби, покриття для підлоги і меблі, обладнання та декоративні тканини. Запишіть марки, назви і розміри тих товарів, які ви плануєте використовувати при обробці ваших площадей.Теперь натхненні побаченим ви можете розробляти інтер'єр вашої квартири. Заготовте зображення предметів вашої меблів в такому ж масштабі, як і ваш план. Розмістивши меблі на плані, ви зможете наочно переконатися, як раціонально використовувати площу кожного приміщення вашої квартири. Пограйте і порухайте предмети за дизайн-проекту ваших приміщень, краще це зробити на папері, ніж потім тягати важкі меблі по свіжовідремонтованій квартирі
3
Якщо ви визначилися з кольором і матеріалами, розставили меблі, тепер потрібно подумати про висвітлення вашої квартири. Вирішіть, як розміщуватимуться джерела світла і скільки їх потрібно в кожному приміщенні, щоб всі члени сім'ї могли почувати себе комфортно, проводячи час у рідних стінах
Зверніть увагу
Оформляючи внутрішній простір своєї квартири, пам'ятайте, що вам там жити. Якщо ви не впевнені у своїх силах, ви можете звернутися в дизайнерські агентства або до приватних дизайнерам, які завжди вам допоможуть.
Корисна порада
Якщо ви досвідчений комп'ютерний користувач, то весь дизайн квартири, від плану приміщень, до розстановки меблів і розрахунку освітленості, можна зробити в спеціальних програмах, які продаються на дисках. Наприклад, є дуже нескладна для вживання програма ArCon Home 2.