Як виховати сильний характер. Як побороти агресію.

Сильний характер допоможе вам не зламатися у важкій ситуації, дозволить дати відсіч супернику і подолати будь-які складнощі. Однак далеко не всі володіють сильною волею з народження. Як же виховати в собі такі необхідні в сучасному світі бійцівські якості?
Інструкція
1
Для початку визначіться, які саме риси характеру ви б хотіли розвивати. Силу волі, рішучість, уміння постояти за себе, залізну витримку? Будь-яке з цих якості нагоді вам в житті, але почати варто з базових навичок самовладання.
2
Щоб зміцнити нервову систему, можна займатися аутотренінгом, освоїти медитацію або одну з численних психологічних практик, спрямованих на релаксацію. Головне - вправлятися регулярно, не чекаючи негайних результатів.
3
Займіться спортом. Необов'язково ставити рекорди, але необхідно намітити мету, до якої ви прагнете. Наприклад, виконувати поспіль 50 віджимань. Регулярні заняття зроблять вас більш дисциплінованим, тренування зміцнять не тільки тіло, але й дух.
4
Якщо спорт вам не до душі, виберете інтелектуальне заняття. Скажімо, освойте шахи, досконально вивчіть творчість Шекспіра, займіться грою на фортепіано. Важливо отримувати постійний навик подолання, досягати нових вершин. Це додасть вам впевненості.
5
Щоб відчути себе сильним, знайдіть когось, хто потребує допомоги, захищайте слабких. Стати волонтером однієї з благодійних організацій, там вас зорієнтують. Перераховувати комусь гроші необов'язково, іноді потрібно допомогти інваліду вийти на прогулянку або взяти участь у будівництві храму.
6
Постарайтеся приборкати свої слабкості. Боїтеся висоти? Обов'язково пригніть з парашутом. Страшить вид крові? Стати донором, подолайте себе. Кожне маленьке подолання зробить вас сильніше, і скоро ви зрозумієте, що вже нічого не боїтеся.
7
Пам'ятайте, що сильний характер виковується у випробуваннях. Можна кожен день тренувати силу волі, стоячи під холодним душем, але все ж кращий учитель - саме життя. Чи не пасуйте перед труднощами, зустрічайте їх обличчям до обличчя, і ваш характер стане твердим, як сталь.