Як встановити фільтр грубого очищення.

Установлюваний фільтр призначений для позбавлення води від суспензій зразок окалини, іржі або піску. Подібні пристрої здатні запобігати передчасне зношування, а також забруднення сантехніки. Фільтруючі елементи фільтрів грубого очищення являють собою кілька округлих пористих губок, які виготовлені з полімерного матеріалу.
Вам знадобиться
  • Розвідний ключ, фільтр грубого очищення.
Інструкція
1
Основною перевагою фільтрів грубого очищення є високий рівень їх грязеємність. При проходженні через ряд щільно прилеглих дисків вода ефективно очищається.
2
Встановіть перпендикулярний або косою фільтр грубого очищення, використовуючи розвідний ключ. Перпендикулярний фільтр найкраще встановити кришкою-відстійником вниз - в такому випадку велика бруд буде накопичуватися в сіточках. Якщо альтернативи не існує, то такі фільтри можна встановлювати і у вертикальному положенні, але вертикальна установка краще підійде для косих фільтрів.
3
Промийте встановлений фільтр. Для того щоб почати промивання, необхідно за допомогою автоматичних пристроїв або вручну відкривати дренажні вентилі на нижній стороні фільтра. При цьому пружини, що підпирають склянку з сіточками, під впливом вихідного тиску стискаються, і склянки опускаються в максимально можливе нижнє положення.
4
Вступники потоки води проходять крізь верхні ділянки сіточки. При цьому переважна більшість потоків води, що пройшла очищення, продовжує виходити з фільтрів, а невелика їх частина надходить у верхню частину, в ємність пластмасових склянок. Усередині них знаходяться спеціальні ротори, які починають обертання під впливом потоків води. Завдяки цьому швидкість течії подається на сіточку зсередини потоку різко підвищується, і змиває з неї накопичилася забруднення, яке разом з водою направляється в дренаж.
5
Поверніть фільтри в робочий нормальне положення після перекриття дренажних вентилів. Звичайно для очищення сіточки достатньою буде тридцятисекундні промивка. Однак час може змінюватися в меншу або більшу сторону, це залежить від умов експлуатації.
Зверніть увагу
Фільтр грубої очистки захищає тільки від частинок величиною від 50 до 200 мікрометрів, для більш глибокого очищення потрібно фільтр тонкого очищення.
Корисна порада
Не варто забувати про періодичні промивки фільтрів - їх своєчасне здійснення дозволяє заощадити ресурс фільтра.