Як зробити машинку на радіоуправлінні своїми руками. Радіоуправління своїми руками.

Радіокерована машинка мрія будь-якої дитини. Така іграшка доставить море задоволення і радості. Тим вище буде її цінність, якщо ви створите її своїми руками і подаруйте своєму чаду.
Інструкція
1
Придбайте старий системний блок (саму коробку) або зніміть кришку з вашого, якщо вона вам не потрібна. В інтернеті знайдіть розміри і схему виготовлення корпусу автомобіля. За інструкціями виконайте всі необхідні дії і спаяти корпус, виготовте колеса і всі деталі конструкції, які ви хочете бачити в своїй машинці. Якщо вам не вистачає дрібних деталей, розберіть старий CD або DVD-ROM привід від комп'ютера, також можна використовувати маленькі китайські будильники. В якості лобового, заднього і бічних стекол використовуйте тонке оргскло. Його ж можна використовувати для виготовлення накладок на фари. Сіточку на накладках надряпав голкою. Якщо ви хочете самостійно виготовити точну копію автомобіля на радіокеруванні своїми руками, знайдіть в інтернеті креслення з конструювання таких моделей.
2
Купіть модель автомобіля, якщо ви не хочете виготовляти корпус самостійно. Придбайте маленький електромотор з віссю (вісь потрібна для кріплення до неї коліс), батарейки, старий пульт ДУ і довгий дріт. З комп'ютерної мишки зніміть обидві кнопки. До однієї кнопці від миші акуратно припаяйте 2 невеликих дроти. Зворотний кінець одного дроту припаяйте до заздалегідь набутому електромотору, другий провід - до плюсового полюсу. Мінусовій полюс розташовуватиметься на моторі.
3
Для виготовлення заднього ходу у машинки ті ж дії необхідно повторити з проводами на другий кнопці від миші. З'єднайте на батарейці «мінус» і «плюс». Переробіть старий пульт ДУ під пульт до машинки. Приєднайте до нього обидві кнопки від комп'ютерної миші.
4
Одягніть коліщатка заздалегідь підготовленої моделі автомобіля на осі електромотора. Перевірте працездатність вийшла конструкції: при натисканні однієї кнопки від миші машинка повинна їхати вперед, друга кнопка від миші відповідає за рух автомобіля заднім ходом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SMd5fqSYPxY