Як розібрати годинник.

Якщо годинник несправні, не зайвим буде розібрати їх і оглянути на предмет несправності і можливості самостійної лагодження. Розібрати годинник можна таким чином.
Інструкція
1
Зніміть задню кришку корпусу годин, підчепивши її ножем або відкрутивши гвинтики. Таким чином, можна відразу зрозуміти, лопнула чи пружина, погнулося Чи колесо.
2
Якщо огляд не виявив несправностей, виймаємо механізм. Для початку потрібно спустити заводну пружину, витягти заводний вал і вже потім механізм можна буде витягти.
3
Перевіряємо обертання центрального колеса пінцетом, стежимо, щоб воно вільно оберталося і ні з чим не стикалося. Таким же чином перевіряється барабан, баланс і спіраль.
4
Знімаємо стрілки, звільняємо і знімаємо циферблат. Спочатку знімається секундна стрілка, потім хвилинна. Годинникова стрілка залишається на циферблаті, разом з яким її і знімають. Перевіряємо стан ніжок циферблата, оглядаємо стрілочний механізм, годинний і вексельний колеса. Потім можна перевірити, чи правильно зафіксовані заводний і перекладної важелі.
5
Знімаємо балансовий міст з балансовим вузлом з платини і поділяємо їх відверненням гвинта колонки спіралі. Не можна дозволяти балансу механізму висіти на кінці спіралі, виймаючи його.
6
Знімаємо анкерний міст із самим анкером. Заводна пружина повинна бути спущена повністю.
7
Знімаємо анкерное, центральне, секундне і проміжне колеса. Перевіряємо положення їх на осі і зчеплення кожного колеса один з одним і шестерінками, оглядаємо зуби шестерень.
8
Останньою операцією з розбирання годин є зняття барабана з платини. Барабан після цього відкривається і перевіряється на предмет стану заводний пружини.
Корисна порада
Тепер годинник повністю розібрані. Майте лише на увазі, що моделі годин можуть відрізнятися, тому і порядок розбирання може незначно змінюватися.
Найбільш довговічним браслетом для наречених годин є металевий. Він поставляється споживачеві з запасом по довжині. Перед установкою такого ремінця на годинник необхідно його вкоротити під діаметр вашої руки.
Інструкція
1
Для підгону по руці спочатку встановіть браслет на інші годинники, які вам не шкода подряпати. Вони повинні мати ту ж довжину, що і ті години, на які ремінець буде встановлено остаточно. Сторону браслета, яка знаходиться ближче до кришки засувки, зверніть до верху корпусу годин, сторону, що знаходиться ближче до двох складаним планкам - до низу корпусу.
2
Ознайомтеся з пристроєм ремінця. Він складається з ланок і скоб. Щоб вкоротити його на одну ланку, витягнете одну скобу повністю, а у сусідній відігніть тільки одну сторону. Витягнувши потім звільнилося ланка, вставте відігнуту сторону скобу в попереднє ланка і загніте.Для відгинання і загибания скоб використовуйте викрутку, кусачки. Всі операції виконуйте обережно, щоб не тільки не поранитися, але і не подряпати ті частини ремінця, які не видаляються, особливо з лицьового боку.
3
Спробуйте надіти годинник на руку. Якщо вони сильно звисають, видалення однієї ланки виявилося недостатньо. Зовсім невелика провисання говорить про те, що пора завершити укорочення браслета. Робити його тугим не можна, інакше носити годинник буде вкрай незручно.
4
Повторюйте видалення ланок доти, поки провисання браслета на вашій руці буде невеликим.
5
Зніміть ремінець з годин, що використовувалися вами для підгонки його довжини, і переставте на ті години, які збираєтеся носити. Якщо у вас немає спеціального інструменту для зняття браслета с годин, використовуйте невелику стамеску.
6
Якщо ви звикли до шкіряним або пластмасовим ремінцям, навчитеся правильно надягати годинник з металевим браслетом . Надівши годинник на руку, ту планку, яка розташована ближче до кришки засувки, притисніть до неї, потім засувку разом з цією планкою притисніть до залишилася, і зафіксуйте. Якщо на кришці є додатковий фіксатор, закрийте його.
7
Для зняття годин відкрийте фіксатор при його наявності, потім відтягніть до клацання кришку з боку, зверненої до низу годин, і їх можна буде зняти.
Зверніть увагу
Годинник з металевим ремінцем необхідно знімати перед обслуговуванням механізмів і електроустановок.