Як зв'язати брошка. в'язана брошка гачком.

Останнім часом дуже актуальні аксесуари ручної роботи. У магазинах вони коштують досить дорого. А тим часом багато красиві речі можна зробити своїми руками. Наприклад, зв'язати гачком брошка зовсім нескладно. Це вийде навіть у початківців в'язальниць. В'язаний квітка підійде і до блузці, і до сукні, і до трикотажної кофте.Ім можна прикрасити капелюшок, сумку або рукавички. Він додасть "родзинку" будь-якого вбрання або предмету інтер'єру.
Вам знадобиться
  • - пряжа (можна залишки);
  • - гачок, соответствуюших товщині пряжі;
  • - нитки, голка;
  • - за бажанням намистини, гудзики, стрази, бісер
  • - англійська шпилька.
Інструкція
1
Набрати ланцюжок з 40 повітряних петель. В'язати за наведеною схемою.
2
Отриману тасьму згорнути по спіралі. Закріпити центр спіралі декількома стібками з виворітного боку. Квітка готовий! За бажанням можна прикрасити центр квітки бусиною, стразами, бісером або навіть ґудзиком.
3
Пришити одну сторону англійської шпильки до квітки. Брошка готова. Можна також пришити гумку для волосся, тоді у вас вийде чудовий аксесуар для волосся.
4
Другий варіант в'язання квітки - по круговій схемі. Процес схожий на в'язання серветки. Можна скористатися такою схемою.
5
Щоб прочитати схему, керуйтеся умовними позначеннями:
6
У п'ятому ряду даної схеми ви бачите стовпчик без накиду (він позначений хрестом) з гачком внизу. Це означає, що потрібно ввести гачок не в попередній ряд, а через ряд. Таким чином ланцюжок з 5 повітряних петель (див. Схему) буде лягати другим шаром. За рахунок такого прийому в підсумку вийде ефект багатошаровості квітки.
7
В'яжіть за схемою до кінця. У вас вийде прекрасний квітка, яким можна прикрасити одяг, сумку, подушки, покривала. Щоб зробити брошка, пришийте до задньої сторони квітки англійську шпильку. За бажанням можна прикрасити середину квітки намистинами, бісером, стразами.
8
Квітка можна пов'язати з двох або трьох кольорів. Особливо виразно виглядає, коли різними кольорами виконані середина і пелюстки. Таке поєднання вдало імітує живу квітку.
Зверніть увагу
Не варто занадто туго скручувати тасьму в першому варіанті квітки - це буде виглядати не дуже красиво. Після скручування тасьми бажано розправити "пелюстки", щоб брошка нагадувала троянду.
Корисна порада
Тасьму для першого квітки можна в'язати з якоїсь іншої схемою. Відповідно квітка буде виглядати трохи по-другому.Чем тонше будуть нитки, тим більше квітка буде схожий на справжній. З товстих ниток теж вийде гарна брошка, але вона буде виглядати більш схематично - не як фабричний виріб, а як самобутнє hand-made-виріб. Зараз це дуже модно.