Як намалювати лінію в Corel.

Corel Draw - це професійний комп'ютерний графічний редактор. З його допомогою створюються реклама, дитячі картинки і навіть картинки-фентезі. Звичайно ж, все відразу може не вийти. Почніть з простого - намалюйте лінію в Corel.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер.
Інструкція
1
Намалюйте пряму лінію. Для цього в лівому стовпчику інструментів малювання виберіть значок, на якому зображений заточений кінчик олівця. Він знаходиться у верхній частині стовпчика. Випаде горизонтальна панель інструментів. З неї виберіть інструмент, який називається «ламана лінія». Він найбільш зручний і простий у використанні. Поставте курсор в точку, з якої буде виходити лінія, і натисніть ліву кнопку миші. Ведіть курсор до потрібної вам довжини і клацніть двічі лівою кнопкою. Зверніть увагу, що при початку малювання лінії клацання повинен бути один, а в кінці - два. Врахуйте, що лінія, намальована таким інструментом, буде надтонкою і при друку на папері не буде видна.
2
Виберіть обов'язково товщину лінії у верхньому рядку інструментів в віконці, розташованому з правого боку. Максимальне значення там 2,0 мм. Якщо потрібно більше, то зробіть ручне введення цифр з клавіатури.
3
Поверніть лінію. Для цього виберіть верхній інструмент лівого стовпця інструментів, який називається «покажчик». Перетягніть його на намальовану лінію і двічі клацніть лівою кнопкою мишки до появи стрелочек з обох сторін. Захопіть мишкою ці стрілки і поверніть так лінію, як вам потрібно.
4
Намалюйте довгу або коротку лінії. Для цього на вже наявну лінію наведіть інструментом «покажчик» і клацніть один раз лівою кнопкою мишки. Обабіч з'являться чорні квадратики. Зачепите їх і ведіть в середину для скорочення лінії і зовні для її подовження.
5
Намалюйте кольорову лінію. Наведіть інструментом «покажчик» на лінію і виділіть її легким клацанням лівої кнопки. Тепер виберіть колір, що знаходиться в палітрі, яка розташована з правого боку стовпчиком. Коли колір вибрали, зробіть клацання правою (!) Кнопкою - лінія закраситься. Поміняйте колір на будь-який інший аналогічним чином.
6
Намалюйте пунктирну лінію. Для цього виділіть лінію «покажчиком». Потім у віконці, розташованому поруч від віконця з вибором товщини лінії, виберіть потрібний пунктир. У сусідніх вікнах виберіть також кінцевий наконечник, тобто або стрілочки, чи інші знаки.