Як продавати морозиво.

Виробництво та продаж морозива - справа прибуткова, але ринок досить насичений пропозиціями. Якщо ж ви не боїтеся конкуренції, то можна спробувати для початку зайнятися продажем солодощів в якому-небудь нещодавно відкрився торговому центрі.
Вам знадобиться
  • - документи про реєстрацію;
  • - висновок СЕС;
  • - торгова площа;
  • - торгове обладнання;
  • - поставщики ;
  • - співробітники;
  • - вивіска.
Інструкція
1
Встаньте на облік в податковій інспекції як індивідуального підприємця. При виборі системи оподаткування зверніть увагу на податок на поставлений дохід, він найбільш підходить для невеликих торгових точок, так як для роботи абсолютно не знадобиться касовий апарат, а розмір відрахувань у вас будуть фіксований в залежності від метражу торгової площаді.Договорітесь про оренду торгового місця. Це повинен бути людний прохідний коридор.
2
Коли договір оренди буде підписаний, необхідно отримати дозвільні документи в санітарно-епідеміологічній станції.
3
Придбайте морозильні ларі і вітрини. Їх кількість і технічні характеристики залежатимуть від асортименту продукції.
4
Домовтеся з постачальниками. Оригінальніше і прибутковіше продаватиме морозиво, яке клієнт зможе сам скласти за своїм смаком. Для роботи вам знадобляться вафельні ріжки різних розмірів, одноразові картонні стаканчики, контейнери з морозивом-наповнювачем різних смаків, а також пляшечки з сиропами і кремами, баночки з обсипання.
5
Якщо за прилавком ви стояти не збираєтеся, то вам знадобиться продавець. У нього обов'язково повинна матися на руках санітарна книжка зі зданими вчасно аналізами.
6
Реклама в людному місці для вашої торгової точки практично не знадобиться, головне - зробити яскраву, залучає увагу, вивіску.
Корисна порада
Якщо ви хочете, щоб ваша марка вже була відома на ринку, ви можете придбати франшизу у великої компанії, яка торгує морозивом. За невелику суму вони вам передадуть у користування не тільки назва, а й нададуть інформаційну підтримку на всіх етапах работи.Чтоби продажів було більше, подбайте про те, щоб ваша торгова точка могла переміщатися. Тоді ви зможете доставити свій ларьок на який-небудь дитяче свято або масове вуличний захід.