Як зробити фото чорно-білим в Photoshop.

Іноді хочеться відчути себе в ролі учасника давноминулих часів, приміром, епохи зародження кіно і сухого закону в США. Додати будь вашої фотографії атмосферу нуара допоможе Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - русифікована версія Adobe Photoshop CS5
Інструкція
1
Відкрийте програму і клікніть пункт меню «Файл», потім «Відкрити» (або скористайтеся гарячими клавішами Ctrl + O), виберіть в провіднику потрібну фотографію і натисніть "Відкрити".
2
Знайдіть панель «Шари» (якщо її немає, клацніть комбінацію клавіш F7), за замовчуванням вона знаходиться в правій нижній частині програми. В даний момент там присутній тільки один шар - фон. У нижній частині панелі знаходиться декілька кнопок. Натисніть на «Створює новий коригувальний шар або шар-заливку», ця кнопка зображена у вигляді кола, одна сторона якого пофарбована в чорний колір, а інша - в білий. У вікні клікніть «Колірний фон/Насиченість» .В списку шарів з'явиться ще один і водночас відкриється нове вікно. Знайдіть повзунок «Насиченість» і перейдіть його до кінця вліво. Так само можна скористатися полем для введення даних і вписати туди «-100». Фотографія прийме чорно-білі відтінки.
3
У списку шарів з'явиться ще один і водночас відкриється нове вікно. Знайдіть повзунок «Насиченість» і перейдіть його до кінця вліво. Так само можна скористатися полем для введення даних і вписати туди «-100». Фотографія прийме чорно-білі відтінки.
4
Щоб зберегти отриманий результат натисніть на пункт меню «Файл», потім на «Зберегти як» (також щоб викликати це меню можна скористатися клавішами Ctrl + Shift + S). У вікні визначте шлях для майбутнього файлу, в полі «Ім'я файлу» введіть його назву, в полі «Тип файлів» вкажіть необхідний формат. Якщо вам потрібен безпосередньо результат, який можна розмістити в блозі, соціальної мережі, на форумі, сайті, то виберіть Jpeg. Якщо ви плануєте продовжити працювати зі створеними в документі настройками, виберіть Psd, - це формат програми Adobe Photoshop. Визначившись з настройками, натисніть «Зберегти».
Корисна порада
Якщо ви хочете скасувати щойно досконалий, натисніть гарячі клавіші Ctrl + Z. Щоб скасувати кілька дій, користуйтеся вікном «Історія» (пункт меню «Вікно»> «Історія»). Не забувайте використовувати гарячі клавіші, це заощадить вам багато часу.
Бажаючи надати певної ділянки фотографії чорно-білий відтінок, ви можете скористатися можливостями графічного редактора Adobe Photoshop. Цей додаток дозволить вам змінити фотографію практично до невпізнання. Слід зауважити, що для виконання всіх дій вам необов'язково володіти навичками роботи з програмою.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Найбільш простим інструментом в програмі Adobe Photoshop, що дозволяє змінити забарвлення зображення, є «Заміна кольору». Користувач задає потрібні параметри кисті, після чого, виконує подальші дії по обробці зображення. Що вам необхідно вжити для того щоб зробити частина фото чорно-білою.
2
Перш ніж ви отримаєте доступ до оформлення фотографії в програмі, вам потрібно відкрити її в додатку Adobe Photoshop. Сьогодні існує два способи, що дозволяють виконати цю дію. Перший спосіб передбачає відкриття фото через інтерфейс самого додатка (користувачеві необхідно виконати в програмі команди: «Файл» - «Відкрити», після чого, завантажити картинку). Другий спосіб передбачає відкриття фотографії через властивості зображення. Клікніть на фото правою кнопкою мишки і виберіть опцію «Відкрити за допомогою». Далі вам потрібно перейти в вибір програми, натиснувши відповідне посилання у вікні. Вибравши додаток фотошоп, відкрийте фото.
3
Відкривши фотографію, виділіть на ній ту ділянку, який ви бажаєте зробити чорно-білим. Як інструмент виділення можете використовувати як «прямокутну область», так і «чарівну паличку», або ж «магнітне ласо». Виділивши потрібну ділянку фото, активуйте інструмент «Заміна кольору» (даний інструмент знаходиться в категорії кистей).
4
Після того, як «заміна кольору» буде активована, виберіть в меню колірних налаштувань чорний колір. Обробіть виділений ділянку. Слід зазначити, що інструмент не буде змінювати забарвлення того ділянки фотографії , який знаходиться за межами виділеного фрагмента.
5
Після того, як потрібна частина фото стане чорно-білої, вам потрібно зберегти зміни, вибравши відповідну команду в меню «Файл».