Як прибрати кватирку на ВАЗ 2106. Як ваз 2106 прибрати кватирку.

Найчастіше власники «шісток» люблять урізноманітнити свій автомобіль. Поставити литі диски, встановити спойлер. Майже у кожного другого автолюбителя мається ветровик над склом. Однак після установки такого ветровиков неможливо відкрити кватирку. Та й сам зміст використання даного пристрою давно загублений. Настав час прибрати кватирку на автомобілі ВАЗ 2106.
Вам знадобиться
  • 1) Скло автомобіля ВАЗ 2105;
  • 2) Напрямні ВАЗ 2105;
  • 3) Резинки;
  • 4) Болгарка;
  • 5) Викрутка;
  • 6) Куточки (можна з дзеркалом заднього виду);
  • 7) Напилок;
  • 8) Плоскогубці.
Інструкція
1
Придбайте скла автомобіля ВАЗ 2105 або 07. Це необхідно для того щоб закрити простір, який утворюється в результаті зникнення кватирки. У підсумку ваші скла стануть аналогічними як у автомобіля ВАЗ 2105-07.
2
Зніміть кватирку. Для цього вам необхідно відвернути шуруп стійки. Відкрийте двері і подивіться на верхню частину кріплення кватирки, ви побачите потрібний шуруп. Викрутку Philips. Після цього необхідно спиляти стійку з допомогою болгарки. Далі знімайте саму кватирку разом з резинками. Подивившись всередину двері, ви побачите опору, яку також необхідно прибрати. Зробити це болгаркою досить важко, тому використовуйте напилок. По закінченню роботи добре зрівняти це місце відповідно до товщини отвори для скла. В іншому випадку його буде заїдати.
3
Розберіть панель двері. Вона тримається на трьох шурупах дверної ручки і склопідіймача. Далі відігніть направляючу і вийміть скло через отвір внизу двері. Зніміть старі напрямні. Зробити це можна за допомогою викрутки і пассатижей. Для цього подверніте викруткою за краї направляючої, а пассатижами тягніть на себе. Потім поставите нові напрямні. Через верх опустіть скло і встановіть його в пази напрямної. Дійте обережно, інакше можна подряпати вітрове скло.
4
З'єднайте тросик склопідйомника через блоки з направляючою. Перевірте підйом і спуск вітрового скла. . Він повинен бути легким і без утруднень при русі. Інакше необхідно змінити тросик, або перевірити, наскільки прямо поставлено нове скло. Збирайте панель двері. Тепер вставте куточок. Притисніть його якомога щільніше. Вставите гумки в пази вітрового скла. Підніміть скло. Його край повинен точно входити в куточок. Тепер ваша кватирка в минулому.