Як додзвонитися оператору. Як додзвонитися по стільниковому телефону в п. Гра ур.

В процесі використання стільникового зв'язку в абонентів з'являється безліч запитань до постачальників послуг. Як правило, складнощі виникають при виборі тарифу, блокування сім-карт, підключення або, навпаки, відключення додаткових сервісів. Але всі питання можна вирішити "по дзвінку" - для цього треба всього лише знати, як подзвонити в call-центр свого стільникового оператора.
Вам знадобиться
  • міський або мобільний телефон
Інструкція
1
Кожна стільниковий компанія має власний «мобільним офісом», який запрограмований на виконання певних команд, в тому числі швидкого з'єднання зі спеціалістом.Еслі ви - абонент мережі МТС і вам потрібна кваліфікована допомога фахівця, для зв'язку з оператором вам потрібно набрати короткий номер 0890. Потім в тональному режимі натисніть цифру 0, якщо телефонуєте з мобільного. У разі, якщо ви хочете поговорити з оператором по міському телефону, то для цього треба набрати іншу комбінацію цифр: (800) 3330890.
2
Зв'язок з фахівцями стільникового оператора «Білайн» трохи ускладнена досить тривалим голосовим меню. Зателефонувавши на номер 0611 (дзвінок з мобільного), вам доведеться спочатку прослухати інформаційні оголошення. Якщо ж ви не зацікавлені в отриманні цих відомостей, відразу після набору номера натисніть 0 і чекайте з'єднання. У разі, якщо у вас немає під рукою мобільного телефону, скористайтеся альтернативним номером 546611, на який можна телефонувати з «міського».
3
Ви - абонент компанії Мегафон? Тоді додзвонитися до оператора можна за телефоном 555, відразу після чого натиснувши клавішу 0 (так же, як і у вищезгаданих операторів стільникового зв'язку).
4
У оператора Теле2 також є свій call-центр. Скористатися послугами його фахівців можна, набравши 611. Це безкоштовний номер єдиної довідкової мережі, де один з безлічі консультантів неодмінно відповість на всі ваші запитання. Дзвонити на цей номер потрібно з тільки з мобільного. На відміну від більшості постачальників стільникового зв'язку у Теле2 є також платний номер (4942) 47-24-25.
Корисна порада
Звертаючись за допомогою до телефонного консультанту, не слід забувати, що всі розмови співробітників call-центрів записуються і прослуховуються. Це робиться для контролю роботи службовців компанії та поліпшення сервісу.