Як зробити домашній кінотеатр.

Що таке "домашній кінотеатр"? На це питання існує відразу кілька відповідей і всі вони - правильні. Хтось скаже, що це комплект апаратури, хтось назве "камерним кіно", а хтось багатозначно помітить, що це, в першу чергу, - звук! Так чому ж, все - таки, цей самий кінотеатр відрізняється від хорошого телевізора і як його правильно обладнати?

Вам знадобиться

Телевізор з діагоналлю від 27 дюймів/плазмова або ЖК панель/проекційний телевізор/настінний екран для систем з відеопроектором

Домашній кінотеатр в одній коробці (All In One) або Акустична система, AV-ресивер, DVD-програвач

Інструкція
Корисні поради

Професійні експерти і рядові споживачі зійшлися на думці, що найбільш вдалі комплекти для наших "кишенькових кіно" випускають наступні фірми:

У ціновій категорії до 200 доларів визнаними лідерами є китайські фірми BBK і Elektra. Потужність динаміків в цих системах не перевищує 20-30 Вт, а потужність сабвуфера - 30-40 Вт Зрозуміло, що в цих моделях використовуються найбільш дешеві матеріали і компоненти і розраховувати на високу якість звуку при їх придбанні не доводиться, однак "за цю ціну" дані виробники надають нехай скромні, але надійні системи.

В сегменті від 200 до 500 доларів "відзначилися" майже всі відомі виробники побутової електроніки. Так як на цю цінову категорію припадає максимум попиту, то в ній же наявний і максимальна пропозиція. Потужність колонок тут в середньому становить близько 40-50 Вт, потужність сабвуфера може коливатися від 50 до 150 Вт Так як практично всі ці системи функціонально схожі один на одного те, щоб виділитися, виробникам доводиться акцентувати увагу покупців на якихось "фішках". Sony традиційно приділяє велику увагу дизайну, ще одна корейська компанія - Samsung використовує в "коробкових" комплектах технології, раніше доступні лише власникам техніки класу High-End: наприклад, автокалібровку часу затримки кожного каналу навколишнього звучання.

За ціною від 500 до 1000 доларів, все ті ж виробники, нададуть вам колонки потужністю 50-100 Вт і сабвуфер з діапазоном - від 100 до 150 Вт Помітною відмінністю цієї цінової ніші є те, що в ній зустрічаються моделі з підлоговими колонками. Тут же можна знайти і бездротові колонки, а корпус найдорожчих може бути виконаний з натурального дерева. В категорії лідирують такі бренди, як Panasonic, Kenwood і Pioneer.

Серед дорогих, від 1000 доларів, систем лідерами є вже маловідомі серед не фахівців бренди - Bose, KEF, System Audio.