Як відкрити капот, якщо обірвався трос. обірвався трос капота.

Якщо ви зіткнулися з ситуацією, коли необхідно відкрити капот своєї машини, а тросик, що приводить у дію механізм відмикання замка капота, обірвався, не зневіряйтеся! Адже вихід завжди можна знайти.
Інструкція
1
Першим ділом визначте по довжині перерваного шматка троса, як далеко стався розрив. Для цього відокремте пластмасову заглушку, до якої кріпитися трос (за яку ви смикаєте, коли хочете відкрити капот) і витягніть обірваний кінець. По довжині перерваного шматка визначте, як далеко стався розрив. У випадку, якщо ви не зможете дотягнутися до обірваного шматка і потягнути за нього для відкривання капота автомобіля, ви не зможете відкрити капот таким способом. У такому випадку спробуйте наступну рекомендацію.
2
Необхідно знати, що в будь-якому автомобілі передбачено аварійне відкривання капота і лючка бензобака в разі обриву або ослаблення натягу призводять тросів. Уважно і докладно вивчіть інструкцію по експлуатації вашого автомобіля. У ній має бути вказано, як знайти запасний трос, передбачений виробником авто для екстреного відкривання капота авто. Зазвичай такий запасний трос розташовується в одному з порогів вашого чотириколісного друга. У разі відсутності книжки технічного опису вам доведеться відшукувати запасний трос самому. Відокремте декоративну заглушку переднього порога і відсуньте обшивку, яка знаходиться в ногах водія. Обмацайте підлогу рукою і в разі відсутності троса спробуйте відсунути обшивку ще сильніше. Тросик може бути захований в глибині, і ви до нього просто не дотягується. Якщо ваші пошуки не увінчалися успіхом, виконайте ту ж послідовність дій, тільки з боку пасажира. Значить, тросик повинен бути там.
3
Після знаходження троса обов'язково зробіть петлю на його кінці і вставте в неї викрутку або який-небудь плоский предмет, щоб було зручніше витягнути трос для відкривання капота. Плавно, але сильно потягніть за кінець троса приблизно на 10-15 см. Не тягніть різко або ривками. Ви можете обірвати трос, і тоді вам доведеться везти ваш автомобіль в автосервіс. Якщо вам вдалося відкрити капот, пам'ятайте, що поломку ні в якому разі не можна залишати виправленої. Для ремонту замка капота машини зверніться на пункт технічного обслуговування транспортних засобів і замініть обірвався трос.