Як вийти з вай фай.

Виробники комп'ютерної техніки піклуються про наш зручність, розробляючи все нові способи зв'язку. Зараз бездротовий інтернет вже нікого не дивує: в кафе, вдома і в офісі wi-fi дозволяє вийти в мережу, не підключаючись до кабелю.
Інструкція
1
Перебуваючи в громадському місці, ви часто потрапляєте під дію зони бездротового інтернету wi-fi. Ви можете не помітити спеціальні позначення wi-fi на дверях кафе, але ваше електронне пристрій, що підтримує цей протокол бездротового інтернету, визначить мережу і спробує підключитися до неї. Щоб захистити свій телефон, комунікатор або ноутбук від несанкціонованого підключення до wi-fi інтернету, в настройках з'єднання поставте спеціальний запит.
2
Активувати або, навпаки, відключити модуль wi-fi на можна спеціальною кнопкою із зображенням антени, яка знаходиться на вашому ноутбуці. Затисніть і тримайте функціональну клавішу «Fn», одночасно натисніть клавішу з антеною. Якщо ви включили wi-fi, займеться спеціальна лампочка. Якщо ви хочете завершити бездротове з'єднання з інтернетом, виконайте таку дію. Погасла лампочка поруч із зображенням антени означатиме, що з'єднання wi-fi завершено.
3
Перебуваючи у великому торговому центрі або офісному приміщенні, ваш ноутбук може виявити одночасно кілька модулів wi-fi інтернету. Як правило, при виявленні бездротового зв'язку ноутбук або смартфон виводить на екран запит про підключення до wi-fi. Ви може прийняти його, вибравши предпочтительную для вас мережу, або відхилити з'єднання. Підключення проводиться тільки за умови відкритої мережі, що не запитуючої пароля. В іншому випадку ви зможете включити wi-fi, ввівши SSID-пароль.
4
Після закінчення роботи з інтернетом двічі клікніть лівою кнопкою миші на ярлик wi-fi-з'єднання, який знаходиться на панелі завдань вашого комп'ютера. Вікно, що покаже, до якої бездротової мережі ви підключені в даний момент. Натисніть кнопку «Відключити», а потім - «ОК» для підтвердження своїх дій.
Майже кожен сучасний персональний комп'ютер, будь він настільний або переносний, забезпечений динаміками системи звуковідтворення. І незважаючи на це, більшість користувачів воліє мати на додаток до них ще й навушники. Це не новина дли виробників операційних систем, тому підключення та налаштування аудиоустройств цього роду передбачена в них і відбувається, як правило, без будь-яких несподіваних складнощів.
Інструкція
1
Після того як навушники підключені до відповідного гнізда на передній або задній панелі системного блоку, встановіть програмне забезпечення, якщо воно було в комплекті з аудіопристроєм. Звичайні навушники цього не вимагають, але бездротові пристрої іноді використовують додаткові драйвери, що докладалися на компакт-диску. Зверніть увагу - на цьому ж диску може бути додаткове програмне забезпечення, в тому числі і для настройки навушників.
2
Налаштуйте гучність відтворення навушників. Якщо вони забезпечені власним регулятором, не забудьте виставити на ньому достатній рівень чутності. Потім встановіть гучність в мікшері операційної системи. Щоб його відкрити клікніть по значку зі стилізованим зображенням динаміка в правому нижньому кутку екрану - в області повідомлень панелі завдань Windows. Перемістіть повзунок до потрібного рівня, а потім клікніть де-небудь за межами віконця мікшера, щоб його закрити.
3
Якщо як драйвера аудіокарти використовується додаток від компанії Realtek, для настройки навушників можна використовувати «Диспетчер Realtek HD». Відкрийте його подвійним клацанням в треї по майже такий же іконці з динаміком, але пофарбованим в помаранчевий колір. Для настройки навушників використовуйте вкладку «Динаміки» - вона однаково діє на відтворення в обох типах пристроїв.
4
Лівим ползунком в секції «Головна гучність» відрегулюйте зміщення рівня гучності в лівий або правий навушник, якщо це необхідно. Поставте відмітку «Об'ємний звук в навушниках», щоб використовувати цю опцію при відтворенні п'яти- або восьмиканальних записів.
5
На вкладці «Звуковий ефект» виберіть додатковий ефект, що імітує звучання у великих і маленьких приміщеннях або використовує попередні налаштування еквалайзера. Коли всі необхідні установки будуть змінені, закрийте вікно «Диспетчера».