Як змити зеленку з тіла. Як відмити діамантову зелень.

Випадково спіткнутися на вулиці, отримати садно, катаючись на велосипеді або захворіти на вітрянку, в цих випадках необхідно обробити рану зеленкою, садно заживе набагато швидше, але що робити, якщо завтра або через кілька днів на роботу. Позбутися від зеленого відтінку не так вже й просто.
Вам знадобиться
  • -ватний диск,
  • -тепла вода,
  • -пластмассовая емкость,
  • -лимон,
  • -мочалка,
  • -спирт,
  • -керосин
Інструкція
1
Для початку залізьте в ванну, візьміть жорстку мочалку, нанесіть на неї трохи мила, після чого акуратно спробуйте відмити зеленку . Змийте водою «зелений ділянку, потім повторіть процедуру знову.
2
Після цього, якщо зеленка все ж не змилася, приготуйте невелику пластмасову ємність, налийте в неї стакан теплої води, візьміть лимон, розріжте його навпіл, вичавіть одну половинку в ємність, перешкодьте ложкою. Потім візьміть ватяний диск, намочіть його в теплій лимонної воді і спробуйте змити зеленку.
3
Якщо гуманні методи безсилі проти зеленки, візьміть спирт, приготуйте невелику миску, налийте в неї приблизно 200 мл води, додайте 4 столові ложки спирту, візьміть ватяний диск і спробуйте відмити зеленку.
4
Також ви можете взяти гас або бензин, або розчинник, надіти рукавички, змішати один з інгредієнтів разом з невеликою кількістю води в металевій ємності, взяти марлю і легенько протерти місце, яке потрібно відмити від зеленки. Коли зеленка зійде, негайно промийте водою це місце. Витріть насухо. Після цього візьміть дитячий крем або будь-який інший жирний крем і намажте його на оброблене місце.
Зверніть увагу
Якщо ваша рана ще не зажила, не варто змивати зеленку, в процесі ви можете роздерти рану. Зачекайте, поки вона заживе, і змийте зеленку.Зеленка блякне вже через 3 дні після нанесенія.В деяких випадках, ви можете використовувати замість зеленки йод.
Корисна порада
Якщо вам потрібно на роботу, а зеленка не підходить до ділового костюму, необов'язково її прати, ви можете надіти одяг, який прикриє зелений відтінок, також ви можете використовувати пластир тілесного цвета.Ні в якому разі не використовуйте гас, бензин і розчинник разом - це може привести до серйозних наслідків, на ваших руках можуть утворитися нові рани і доведеться знову скористатися зеленкою.