Як зняти телепередачу.

Побувати, потіхи ради, в ролі серйозного телеведучого популярного телешоу, а після «зйомок» за чашкою чаю посміятися разом з друзями над вашим творінням, що може бути приємніше!
Вам знадобиться
  • -сценарий,
  • -камера,
  • -бумага,
  • -ножницы,
  • -краски,
  • -ткань,
  • -стол
Інструкція
1
Для початку визначте, яку передачу ви хотіли б зняти в домашніх умовах. Виберіть найбільш близький і цікавий для вас жанр. Це можуть бути новини, інтелектуальна або розважальна програма та багато іншого. Включіть фантазію! Простір для вашої творчості величезний.
2
Після того як ви визначилися, який продукт ви хочете отримати, подумайте, де буде студія і які будуть декорації. Для випуску новин приготуйте нейтральний світлий фон холодного відтінку, сірий і білий - ідеально підійдуть. Якщо ви не хочете спеціально купувати тканину, візьміть яку-небудь скатертину або простирадло.
3
Потім візьміть аркуш паперу формату А2, візьміть фарби, маркери, олівець і гумку, намалюйте логотип вашої передачі, який буде красуватися на вашому фоні. Після цього закріпіть тканину на стіні навпроти того місця, звідки буде знімати камера, прикріпіть логотип вашої передачі таким чином, щоб він виднівся в кадрі. Поставте стіл і відповідний інвентар.
4
Далі підготуйте текст для вашої передачі. Напишіть текст кожному учаснику програми, також приготуйте сценарій цілком, наприклад, щоб оператор знав, коли йому говорити мотор, а коли - знято. Вивчіть свій текст, щоб не підглядати в папірці.
5
Оберіть схожу одяг. Якщо ви готуєте випуск новин, одяг має бути ділового стіля.После цього приступайте до зйомки, дивіться в камеру і все вийде! Створіть цикл телепередач, якщо вам це дійсно подобається, це може стати справжнім хобі, нічим не гірше малювання або занять спортом.
Зверніть увагу
Зняти телепередачу - це відмінна можливість перевірити свою красномовність і вміння подати себя.В якості камери необов'язково використовувати професійну відеокамеру, можна знімати на мобільний телефон.
Корисна порада
Під час монтажу, ускладніть собі завдання, використовуйте спеціальну програму, де ви зможете вставити музику і відеоролік.Сделайте кілька дублів, щоб потім вибрати найкращий.