Як малювати красиві значки.

Металевий значок, його можна приколоти до рюкзака, жилету або кофті. Він може означати все що завгодно. Відмітний знак, родзинка, яка доповнює ваш образ. Його можна купити в магазині, а можна намалювати самому.
Вам знадобиться
  • -карандаш,
  • -ластик,
  • -бумага,
  • -маркеры,
  • -краски,
  • -трафарет
Інструкція
1
Для того щоб намалювати значок, приготуйте необхідний інвентар. В якості робочого місця виберіть письмовий стіл, подивіться, чи зручно вам за ним сидіти. Після цього розчистите поверхню столу від непотрібних речей, звільніть місце для листка паперу, олівців, маркерів і фарб.
2
Для початку подумайте, якою б ви хотіли намалювати значок. Концепція чи ідея, дуже важливі складові малюнка. Запитайте, що символізуватиме ваш значок. Придумайте цікавий малюнок. Зробіть пару начерків. Якщо у вас немає ідей, зайдіть в інтернет і подивіться картинки різних значків, може щось прийде вам в голову.
3
Приступайте до роботи, за допомогою олівця позначте форму значка. Як правило, значок круглої форми, тому щоб спростити собі завдання і більше уваги приділити змісту малюнка значка, візьміть трафарет. У цих цілях вам може послужити будь круглий предмет, який можна прикласти до паперу і обвести олівцем. Використовуйте баночку крему або блюдце, залежно від розміру вашого значка. Також ви можете використовувати циркуль.
4
Як тільки ви визначилися з розміром, починайте малювати. Ви можете намалювати ваше улюблене тварина або квітку, написати ім'я близької людини або улюблений вислів, все, що прийде вам в голову. Зробіть чорновий малюнок м'яким олівцем, і подправьте зайві лінії гумкою. Після цього подумайте, яка колірна гамма підходить вашому малюнку, для початку візьміть акварель, коли фарба висохне, візьміть маркери або гуаш і зробіть малюнок яскравіше.
Зверніть увагу
Ви можете звернутися в спеціальну фірму, що робить принти на майках, гуртках і займається металевими значками, вони відсканують ваш малюнок, і через кілька днів ви зможете прикріпити ваш значок собі на куртку, на рюкзак, і хвалитися друзям своїм значком .
Корисна порада
Зробіть якомога більше варіантів малюнка, щоб вибрати кінцевий варіант.
Значок - це нагрудний знак, який зазвичай кріпиться за допомогою шпильки. Найчастіше значок зустрічається в круглій формі. Можна намалювати його в тому числі і на простому папері. Як же це зробити?
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш
  • - простий олівець
  • - кольорові олівці
  • - ластик
Інструкція
1
Посередині аркуша намалюйте коло. Замалюйте його одним світлим тоном, краще дрібної штрихуванням. Штрихування дасть ефект більш реального зображення. Тепер ластиком пройдіться по всій поверхні круга, розмиваючи різкі штрихи.
2
Знайдіть дві граничні точки значка - одну верхню, іншу нижню. Від цих точок за годинниковою стрілкою проведіть вигнуті лінії у вигляді півмісяців. Лінії повинні знаходитися всередині кола на мінімальній відстані від його стінок, повторюючи обриси значка. Зверніть увагу, що інші кінці півмісяців не повинні доходити до протилежної точки. Ці лінії зробіть товщиною, рівній відстані між лініями і кордонами значка. Замалюйте їх кольором на два або три тони темніше. Знову затушуйте сліди гумкою.
3
У верхній частині кола зобразите овал висотою приблизно на третину висоти значка. Верхні межі овалу повинні стикатися з верхньою межею круга. Проведіть горизонтальну осьову лінію овалу. Верхню половину фігури зробіть ластиком світліше, ніж основа значка. Тепер овал «поверніть» за годинниковою стрілкою на 30 градусів. Знову ж верхню частину зробіть світліше. Тепер кордон, розташовану вгорі овалу, покажіть широкою лінією дуже світлого відтінку. Акуратно затушуйте різкі обриси гумкою, залишаючи невелику смужку. Це буде відблиск значка. Зверніть увагу, що овал, розташований по діагоналі, має бути видно чітко, а верхнього овалу практично видно не повинно бути.
4
Намалюйте такий же відблиск з протилежного боку кола аналогічним чином. Вийшла основа для малювання значка.
5
Намалюйте будь-яку картинку або зробіть напис на значку. При малюванні картинки размойте обриси предметів, які розташовані біля самих кордонів значка. Врахуйте, що в місцях відблисків основи зображення потрібно малювати на тон світліше.