Як визначити зони з фен-шуй.

Фен-шуй вже давно завоював серця людей, небайдужих до свого інтер'єру. Це стародавнє мистецтво спочатку було знайоме тільки імператорам і їх наближеним. Зараз кожен з нас отримав можливість змінити не тільки свій будинок, але і якість життя завдяки фен-шуй.
Інструкція
1
Для того, щоб розташувати в будь-якому приміщенні предмети згідно із законами фен-шуй, необхідно спочатку розбити площа на дев'ять рівних секторів. Візьміть звичайний компас, визначте напрямок сторін світла по ньому. Щоб ваші компасні вимірювання були найбільш точними, постарайтеся знаходитися при визначенні сторін світу подалі від металевих предметів. Якщо у вас є можливість, то проводити розрахунки буде краще на відкритому просторі вулиці.
2
Намалюйте на великому аркуші паперу план вашого приміщення. Відповідно до компасні напрямками розділіть його на дев'ять зон. Зробити це допоможе звичайна калька. Обережно накресліть на ній прямокутник трохи більше вашого плану приміщення. Розділіть його на дев'ять рівних прямокутників, щоб у вас вийшло три ряди по три стовпчики. Тепер з'єднайте план приміщення і прямокутник на кальці. Направте центральний верхній прямокутник в сторону півночі. Так ви візуально представите, де в досліджуваному приміщенні розташовується кожне компасний напрямок.
3
Тепер ви легко можете розподілити зони фен-шуй на плані вашого приміщення. Північний сектор відповідатиме зоні кар'єри, північно-східний - зоні мудрості, східний - зоні сім'ї, південно-східний - зоні багатства, південний - зоні слави, південно-західний - зоні любові, західний - зоні дітей і творчості, північно-західний - зоні помічників.
4
Для визначення напрямків по фен-шуй часто використовується компас Ло-пань. Він вважається найбільш точним, так як розділений на градуси, які допомагають встановлювати точні межі зон в приміщенні. Компасом Ло-пань користуються всі майстри фен-шуй. Освоїти його може будь-яка людина, що бажає розібратися у всіх тонкощах цієї стародавньої науки. Компас Ло-пань продається в езотеричних лавках і коштує відносно недорого.