Як побудувати будинок з керамзитобетонних блоків. Як поставити дах на керамзитобетонний будинок.

Бажання жити в своєму будинку виникає у багатьох людей. Сьогодні сучасне будівництво будинків ведеться з оциліндрованих або тесаного колоди, клеєного бруса, газобетону, пінобетону, цегли, керамзитобетонних блоків, нерідко будинки зводять за фінською технологією - каркасно-щитовим методом. Будинки з керамзитобетонних блоків відрізняються надійністю і невисокою вартістю.
Інструкція
1
Намалюйте план майбутнього будинку з чіткими розмірами. Без детального проекту будівництво будинку з керамзитобетонних блоків вести досить важко, особливо після спорудження фундаменту і зведення зовнішніх стін.
2
Залийте фундамент. Відомо, що будівництво будинку з керамзитобетонних блоків починається з влаштування фундаменту. Якщо ви хочете мати в своєму будинку підвал, то для будівництва фундаменту будуть потрібні бетонні блоки. Якщо ні, то достатньо буде стрічкового типу фундаменту.
3
Дайте фундаменту відстоятися. Це необхідно для того, щоб пройшла усадка фундаменту. Мінімальний час для усадки фундаменту - 3 місяці. Нерідко стіни з керамзитобетонних блоків починають зводити відразу ж після висихання фундаменту. В цьому випадку доведеться чекати, щоб будинок повністю дав усадку перед чистової обробкою.
4
Зведіть стіни з прорізами для вікон. Будівництво стін краще довірити професіоналам в цій області. Вони виведуть стіни з керамзитобетонних блоків геометрично правильними. Керамзитобетонні блоки відрізняються точністю розмірів і практично ідеальною формою. При грамотному укладанні стіни з керамзитобетонних блоків виходять рівними і не вимагають великих зусиль для вирівнювання.
5
Залийте підставу підвалу, якщо воно у вас є. До будівництва даху в будинку слід передбачити вентиляційні отвори і димар. Його необхідно буде побудувати з червоного вогнетривкої цегли. В підвалі (або на першому поверсі, якщо немає підвалу) під витяжну трубу-димохід будується посилене підставу.
6
Зведіть перегородки. Якщо будинок буде двоповерховий, то деякі перегородки буде потрібно звести в першу чергу, оскільки вони будуть виконувати функції несучої стіни. Несучі конструкції завжди по товщині більше звичайних перегородок.
7
Спроектуйте кроквяну систему для даху. Вона повинна бути побудована ідеально, щоб дах будинку повністю виконувала свої функції. Якщо заощадити кошти на кроквяної системі, в домі в майбутньому може з'явитися текти, або дах доведеться перекривати.
8
Виберіть утеплювач та покрівлю для даху. Найбільш популярний вид утеплювача - мінеральні плити. Для покрівлі найчастіше використовують металочерепицю, м'яку черепицю, керамічну черепицю.
9
Обшийте стіни будинку з керамзитобетонних блоків із зовнішнього боку сайдингом з утеплювачем або обкласти червоним облицювальною цеглою. Альтернативою може стати нанесення декоративної штукатурки. Будинок вийде теплий.