Як зволожувати повітря в кімнаті. способи зволожувати повітря в приміщенні.

В умовах недостатньої вологості повітря виникає сонливість і стомленість, знижується працездатність, підвищується сприйнятливість до ГРВІ, розвивається синдром «сухих» очей. Щоб створити в приміщенні комфортний мікроклімат, можна використовувати різні способи зволоження повітря.
Інструкція
1
Регулярно провітрюйте помещеніеОткривайте вікна не менше трьох разів на день протягом 5-10 хвилин. Чим ширше будуть відкриті вікна, тим швидше провітриться помещеніе.Ето самий простий і доступний спосіб зволоження повітря. Але не найефективніший. Наприклад, морозне повітря досить сухий, тому взимку одне лише провітрювання не забезпечить повноцінне зволоження повітря.
2
Розставте в приміщенні посудини з водойВ опалювальний сезон ємності з водою ставте біля опалювальних приладів, в літній період - на підвіконнях. Испаряющаяся вода гарантує гарне зволоження повітря в кімнаті. Не забувайте вчасно підливати воду в судини. Це досить ефективний спосіб підвищення вологості повітря в приміщенні, але не дуже гігієнічний. Так як в ємностях з водою незабаром починають розмножуватися мікроорганізми.
3
Розведіть в квартирі рослини, зволожуючі воздухВсе кімнатні рослини благотворно впливають на мікроклімат в приміщенні. Зволоження повітря в квартирі відбувається за рахунок випаровування води через листя рослин. При цьому не тільки підвищується вологість повітря, але також відбувається його іонізація. А деякі рослини здатні виділяти крім вологи особливі органічні речовини, ефективно очищають і дезінфікуючі повітря. Особливо багато вологи здатні віддавати такі рослини: нефролепис (домашній папороть), фатсия, циперус, спарманнія (кімнатна липа), фікус, драцена, гібіскус. Нефролепис при цьому додатково знищує містяться в повітрі шкідливі речовини (формальдегід, ксилол, толуол).
4
Придбайте спеціальний прилад для зволоження воздухаВишеперечісленние способи зволоження повітря цілком дієві. Однак вони не зрівняються по ефективності із спеціальними приладами, які дозволяють підтримувати в приміщенні заданий рівень вологості. Зволожувачі повітря бувають наступних видів: «мийки повітря» (обладнані іонізуючим срібним стрижнем), традиційні зволожувачі (проганяють сухе повітря через вологу губку), ультразвукові зволожувачі (очищають воду і розпилюють її вібруючої мембраною) і системи клімат контролю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TcLSZ4JNbFo