Як малювати Масяню.

Напевно, немає в нашій країні людини, яка не бачила б мультфільми про Масяню. Забавна, тямуща, жвава, спритна, вона відразу ж полюбилася глядачам, а її фрази давно стали цитатами. Образ Масяні, створений творчим колективом мультфільму, настільки простий, що намалювати її не важко навіть початківцю художнику.
Вам знадобиться
  • Портрет Масяні, альбомний аркуш, кольорові олівці, ластик.
Інструкція
1
Обличчя в Масяні овальне, як би приплюснуті в ширину. Тому намалюйте овал, залишаючи місце для шиї нашої героїні. Якщо у вас вийде овал неправильної форми, коли один край гостріше іншого, нічого страшного не трапиться - міміка у Масяні увазі різні форми обличчя.
2
Очі у Масяні схожі на дві величезні фісташки, вони близько посаджені один до одного. Малюємо їх теж овалами. Не забудьте промальовувати сині зіниці, а також кирпаті брови. Якщо у вас вийшли зайві лінії, акуратно зітріть їх гумкою.
3
Потім додайте добродушну широку посмішку нашої мультгероіні і відтворіть її зачіску. Так як Масяня - персонаж комічний, волосся у неї теж не зовсім звичайні - по три опуклих риси з кожного боку.
4
Тулуб у нашого персонажа схоже на невелику бочку, але малювати його до кінця не потрібно. Проведіть від закінчення шиї дві опуклих лінії, які символізують боки. Зупиніться там, де, на вашу думку, повинна початися спідниця Масяні.
5
До речі, ви, напевно, помітили, що вона ніколи не міняє одяг і в будь-якій ситуації залишається в червоній майці і синьою короткій спідничці. Намалювати їх також досить просто: проведіть три лінії, що окреслюють вирізи для голови і рук. Майка у неї коротка, тому потрібно залишити смужку тіла до спідниці, яку можна намалювати двома хвилястими лініями. Розфарбуйте одяг.
6
Намалюйте руки і ноги Масяні. Руки у неї тонкі, схожі на дві гілочки, які закінчуються трьома пальцями. Ноги у неї також тонкі, з великою ступень, одягненої в чорні тапочки з гострими кінцями. Намалюйте спочатку одну ногу, додавши легкий вигин лініях, потім другу. Розфарбуйте тапочки.
7
Ще раз обведіть контури малюнка чорним олівцем. Масяня готова!
Корисна порада
Щоб малюнок вийшов акуратним, не натискайте сильно на олівець, малюйте легкими рухами. Тоді, навіть якщо ви десь помилитеся, вам не доведеться багато працювати ластиком, а малюнок вийде чистим і красивим.