Як витягнути звукову карту.

У тому випадку, якщо одна з деталей комп'ютера перестала працювати або працює неякісно, її краще замінити. Для цього необхідно вміти правильно відключати і встановлювати різне обладнання.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
Зніміть кришку системного блоку, попередньо вимкнувши комп'ютер. Вивчіть підключене устаткування. Звукові карти діляться на два типи: інтегровані і зовнішні. Якщо ви вирішили витягти звукову карту першого типу, то цього краще не робити, тому що ви можете пошкодити материнську плату.
2
Звукові карти, як правило, підключаються до роз'ємів PCI Express. Вони не володіють додатковими запобіжниками, що запобігають випадкове відключення пристрою. Для відключення зовнішньої звукової плати просто вийміть її з гнізда, попередньо відключивши від неї всі кабелі.
3
Підключіть нову звукову плату до звільнився слоту. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні звуковою картою, яка підключається до роз'єму PCI, здійсните це з'єднання.
4
Закрийте системний блок і увімкніть комп'ютер. Відвідайте офіційний сайт виробника нової звукової плати і скачайте звідти програмне забезпечення для управління цим пристроєм. Встановіть завантажену програму.
5
Якщо така можливість відсутня, то скористайтеся менеджером установки драйверів. Скачайте програму Driver Pack Solution. Запустіть викачане додаток, відкривши файл DriverPackSolution.exe.
6
Перейдіть в меню «Драйвера». У цьому меню будуть відображатися невстановлені або застарілі драйвери для певних пристроїв. Виділіть ті пакети драйверів, які ви бажаєте встановити (оновити) та натисніть кнопку «Встановити».
7
Щоб уникнути проблем під час встановлення драйверів, активуйте наступні пункти програми: «Тиха установка», «Встановлювати непідписані драйвери», «Режим експерта». Перезавантажте комп'ютер після завершення установки драйверів.
8
Відкрийте диспетчер пристроїв і переконайтеся в тому, що нова звукова плата справно працює. Перевірте наявність звуку.