Як збільшити очі.

Очі - це не тільки дзеркало душі, але і сама виразна частина особи. Величезні глибокі очі навіть не надто привабливому особі додадуть чарівності, перед яким не зможе встояти ніхто. Не всім пощастило з розмірами і формою очей. Але для того, щоб візуально збільшити невиразні маленькі очі, досить грамотно накласти макіяж.
Вам знадобиться
  • - тіні;
  • - олівець для очей;
  • - туш для вій.
Інструкція
1
ВекіОднім з класичних способів змусити очі здаватися більше, ніж вони їсть, є грамотний розподіл темних і світлих тіней. Самое темна пляма тіней накладайте на зовнішній куточок ока, відтінки трохи світліше - на рухоме верхню повіку і шкірну складку на його кордоні, найсвітліші тіні наносите під брову. До речі, в разі мигдалеподібних «азіатських» очей слід чинити інакше. Тут, щоб зробити очі ширше, темні тіні накладаються у внутрішніх куточків ока, а світлі у зовнішніх. Не забувайте добре розтушовувати кордону між квітами тіней. Цей прийом є запорукою вдалого макіяжу.
2
КонтурБез підводки збільшити очі візуально практично неможливо. Використовуйте олівець або рідку підводку, наносячи її на край століття по лінії росту вій і трохи виходячи за край століття. Однак цей прийом краще не застосовувати, якщо повіку нависає над глазом.Чтоби ще більше «розкрити» очей, використовуйте сріблястий або білий олівець. Підкреслюйте їм внутрішній край нижньої повіки.
3
РесніциЧтоби очі здавалися більше, використовуйте об'ємну туш. Добре профарбовують вії, щоб змусити їх здаватися гущі. Не пропускайте війки, зростаючі в куточках очей. Не забувайте правило, що свідчить, що нижні вії краще не фарбувати взагалі або ж підфарбовувати дуже і дуже акуратно. Принаймні в разі, якщо макіяж денний.
4
БровіНемаловажную роль у тому, як сприймаються очі людини, грають його брови. Звичайно ж, їх форму необхідно вибирати з урахуванням індивідуальних особливостей особи. Але найголовніше - брови зобов'язані бути акуратними і не надмірно густими.
Корисна порада
Вибираючи колірну палітру для свого макіяжу, звертайте увагу на особливості своєї зовнішності, одяг, випадок і час доби для якого призначається ваш make up.Размишляя над тим, якої інтенсивності відтінок тіней вибрати, пам'ятаєте золоте правило, в якому сказано, що більш темні кольори накладають на те, що хочуть приховати, а світліші на те, що хочуть виділити.