Як запарити березовий віник.

Баня без віника, за влучним висловом народу, це все одно, що каша без маслечка. Тобто начебто можна, та тільки несмачно. Береза - найпоширеніший матеріал для виготовлення банного «масла»: запашного і цілющого віників. Ось тільки зараз мистецтво поводження з цим чудовим ліками від усіх хвороб призабуте. Тим часом, березовим віником потрібно вміти користуватися.
Інструкція
1
Перед застосуванням обов'язково запарьте сухий віник. Це необхідно зробити для того, щоб повернути листу еластичність, а гілкам - гнучкість. Існує кілька методик запарювання сухого березового веніка.Способ первийПріготовьте два таза, в одному з яких повинна бути тепла, в іншому холодна вода. Перед процедурою обполосніть віник проточною теплою водою, а потім опустіть на 2-3 хвилини в таз з холодною водой.Через пару хвилин вийміть і перекладіть в'язку гілок в таз з теплою водою. Потримайте віник в теплій воді хвилин п'ять, а потім долийте таз, де він знаходиться крутим окропом. Накрийте ємність кришкою і почекайте ще 7-10 мінут.Веткі віника повинні стати пружними, а листя еластичними, але не кволими. Ще більше задоволення від Хлопець ви отримаєте, якщо перед застосуванням запарений віник потримайте секунд 10 над розжареним грубними камінням.
2
Спосіб второйЗа 5-10 годин до лазні замочіть віник у холодній воді. Перед тим, як вирушати паритися, вийміть віник з води, загорніть його у вологу тканину і залиште на 10 хвилин на нижній полиці парної.
3
Спосіб третійЗа добу до відвідування парної, оберніть сухий віник в мокру тканину і залиште, дозволивши гілках і листю ввібрати вологи стільки, скільки необхідно. Перед самою парної вийміть віник з тканини і обшпарте окропом. Все, можна вирушати в парилку.
4
Спосіб четвертийПоложіте віник в ємність з окропом на 5-10 хвилин. Вирушаючи в парилку, вийміть в'язку з води і візьміть з собою. У парній кілька секунд підсушіть її над камінням грубки, після чого використовуйте за призначенням.
Корисна порада
Якщо ви заготовлює віник самостійно, то кращим часом для такої заготовки є липень і серпень. Вибирайте для заготівлі молоде дерево з ніжними листям. Зрізайте тільки бічні пагони довжиною до півметра, не чіпаючи верхівку. Березовий віник можна використовувати не більше одного-двох разів. Важливу роль у довговічності віника грає його правильне запарювання. Якщо на дворі липень-серпень, то краще беріть в баню віник з тільки що нарізаних свіжих гілок берези. Його запарювати не можна. Просто перед застосуванням обполосніть гілочки теплою водою і вирушайте в парілку.Воду, в якій запарюється сухий березовий віник, цілком доречно назвати цілющою. Цей відвар зміцнює волосся, сприяє усуненню лупи, захищає від хвороботворних мікробів.
Віники в лазні створюють неповторний аромат. Вони можуть бути сухими і свіжими. У свіжих віники високий вміст ефірних масел, вони більш гнучкі і міцні. Заготовлювати матеріал для них починають з початку червня по серпень. Найпоширеніші віники: березові, липові, дубові.
Вам знадобиться
  • - прути з листям;
  • - секатор;
  • - мотузка;
  • - коробка для зберігання.
Інструкція
1
Щоб зробити віники для лазні, виберіть молоді рослини, віком не більше 3 років, у яких добре гнуться гілки. Чи не заготовлюйте сировину поруч з дорогою.
2
Зрізуйте з берези бічні пагони, які розташовані ближче до землі. Листя на них повинні бути ніжними і бархатистими, а не шорсткими. При різанні користуйтеся секатором.
3
Зрізані гілки не вкладається в мішки, а зв'яжіть мотузкою, яку вдома відразу зніміть. Інакше вони не будуть еластичними.
4
Залиште їх в підсобному приміщенні на один-два дні для подвяливания. Не допускайте в цей час попадання на них прямих сонячних променів і надмірного пересихання.
5
Відсортуйте гілки по довжині. Оптимальна довжина віника повинна бути від 40 см до 60 см. Нижню частину кожної гілки очистіть від листя на одну третину, тоді віники НЕ будуть розпадатися.
6
Товщину зробіть такий, щоб його зручно було тримати в руці. Формується віник з середини. Для цього до гілок товстіший додавайте тонкі. Вигини гілок повинні дивитися всередину, а блискуча сторона листя назовні.
7
Для зв'язування віника візьміть прядив'яну або бавовняну мотузку. Розділіть віник на дві частини. Одну з них укладіть нижче щодо іншої частини на 15 см.
8
Дуже щільно зв'яжіть обидва пучка в одному місці. Всі гілки поверніть в одну сторону. Для цього перекрутите в'язку в одному напрямку. Ще раз віник дуже щільно зв'яжіть і обріжте нитку.
9
Нижні краї ручки підрівняйте садовими ножицями або секатором. Готові віники зв'яжіть попарно і розвішані для сушіння. Вони не повинні торкатися один до одного, що дозволить їм краще провітрюватися і сохнути.
10
Віники можна розкласти в прохолодному місці на відстані один від одного. Їх необхідно щодня перевертати.
11
Добре просохлі віники зберігайте в штабелях, періодично перекладаючи їх. У міських умовах зберігайте в картонних коробках, на яких зробіть дірочки. Не укладайте їх щільно, щоб вони не пересохли.