Як намалювати красиву коня. Як намалювати коня кольоровими кара.

Малювати кінь досить важко, але нездійсненних завдань не існує. Щоб правильно намалювати коня, потрібно точно знати її анатомію, будову скелета і м'язів. Для початку виберемо не дуже складний варіант малюнка.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу,
  • - олівець,
  • - ластик,
  • - кольорові олівці або фарби, або фломастери.
Інструкція
1
Приготуйте аркуш паперу, олівець і гумку. Виберіть розташування листа - горизонтально або вертикально, для даного малюнка це не має значення. Для початку схематично накидайте основні частини тіла, використовуючи геометричний малюнок, це вам допоможе в подальшій промальовуванню. Виберіть позу коні. Голова і шия - це два трикутника, прямокутне тулуб, трикутні ноги і хвіст. Передня частина тіла знизу у коня трохи більше, тому доповніть прямокутник трикутником. Заготівля для основного малюнка готова.
2
Тепер починайте промальовувати контури тіла. Для цього знайдіть в інтернеті і вивчіть малюнки та фотографії коней, щоб було простіше малювати. Намітьте морду коня, трикутні вушка. На спині зробіть прогин - місце, де на коні розташовують сідло. Злегка прорисуйте передні ноги і чіткіше - задні. Зверніть увагу на їх будову. Якщо передні на малюнку стоять прямо, то задні злегка згинаються. Ваш малюнок став набувати обрисів коні.
3
Далі продовжуйте промальовувати фігуру тварини. На малюнку ви бачите, що у коня з'явилися очі, більш промальована морда. Намалюйте коні гриву, невелику чубок. Домалюйте копита і хвіст. На даному етапі, коли ви закінчили промальовування, вже можна ластиком стерти допоміжні геометричні фігури, вони вам більше не знадобляться. Кінь практично готова.
4
Тепер, якщо ви не працюєте в кольорі, приступайте до штриховке коні. На даному малюнку грива, хвіст і чубчик значно темніше основного тону. Якщо бажаєте - зробіть так само. Подивіться фотографії коней в інтернеті, зверніть увагу на м'язи тварин і зробіть по ним штрихування, позначте тінь, придумайте фон. Можете перетворити вашу коня в єдинорога, домалювавши ріг на голові і зробивши більш густу і кучеряву гриву і хвіст. Ваша кінь готова!