Як представити себе роботодавцю. Як пропонувати себе роботодавцю.

Керівник організації зацікавлений у хороших співробітників, а здобувач - в отриманні робочого місця. Вже при першій зустрічі з вашим потенційним роботодавцем (зазвичай це відбувається на першій співбесіді) вам слід максимально розкрити перед керівником свої позитивні якості.
Інструкція
1
Професіоналізм і знання своєї справи - перше, що потрібно від майбутнього співробітника. Розмова з роботодавцем (або співробітником, відповідальним за кадри організації) починається саме з подання себе як кваліфікованого працівника. Швидше за все, перед роботодавцем вже буде лежати ваше резюме, тому заздалегідь підготуйте коментарі з приводу вашого профільної освіти, досвіду роботи, всіх стажуваннях та додатковій освіті.
2
Постарайтеся в бесіді продемонструвати ваше бажання навчатися новому, показати, що вас цікавлять не тільки обов'язки по даній посаді, а й суміжні сторони вашої спеціальності. Покажіть, що ви готові і хочете розвиватися.
3
В співробітниках завжди цінується відповідальний підхід до виконання своєї роботи, постарайтеся проявити відповідальність і обов'язковість на співбесіді. Вчасно прийдіть на зустріч, задавайте питання по суті, не забудьте всі необхідні документи. Ви можете заздалегідь написати список цікавлять вас питань - це теж покаже вас як відповідальну людину, підготуватися до зустрічі. Ретельно і грамотно заповнене резюме також додасть вам плюсів.
4
Комунікабельність та вміння працювати в колективі - одне з головних особистісних якостей, які залучають роботодавця в потенційному співробітнику. Ведіть себе спокійно і дружелюбно на співбесіді, намагайтеся бути зосередженим, але не напруженим.
5
Ніколи не надавайте неправдивої інформації. Якщо є щось, що може вас негативно охарактеризувати, краще промовчати про це, ніж обдурити.
6
Впевненість у собі і амбітність - позитивні якості, але при їх прояві дотримуйтесь міру. Висловлюйте свою думку про всі виникають на співбесіді питаннях, але уникайте відкритої критики, сарказму та іронії.