Як зв'язати гачком листок. в'язання гачком - квіти, листя.

В'язані листочки можуть служити елементом при створенні різних мережив (серветки, облямівка, коміри), бути частиною в'язаній брошки або аплікації. Варіантів в'язаних листя існує багато, найпростіший з них - обв'язування ланцюжка з повітряних петель.
Інструкція
1
Зв'яжіть ланцюжок з десяти повітряних петель.
2
Введіть гачок в першу петлю ланцюжка, яка йде після гачка, і пров'яжіть один стовпчик без накиду. У наступні петлі ланцюжка пров'яжіть по порядку: один стовпчик з накидом, один стовпчик з двома накидами, два стовпчики з трьома накидами, два стовпчики з двома накидами, один стовпчик з накидом, один стовпчик без накиду. В останню петлю ланцюжка пров'яжіть один сполучний стовпчик, одну повітряну петлю, знову один з'єднувальний стовпчик в ту ж останню петлю ланцюжка.
3
Таким чином у вас повинна вийти в результаті половина листочка.
4
Поверніть в'язання і в'яжіть в зворотному порядку ту ж кількість стовпчиків, вводячи гачок в ту ж ланцюжок з повітряних петель, але тепер з іншого боку листка.
5
Закінчивши основу листка стовпчиком без накиду, пров'яжіть один сполучний стовпчик в центр листочка (тобто в першу повітряну петлю ланцюжка, з якої починалася робота).
6
Після цього можна пров'язати необхідну кількість повітряних петель для формування стеблинки, якщо цього вимагає виріб, або додати, наприклад, ще два подібних листка, створюючи трилисник.
7
Щоб листочки були остаточно оформлені і мали більш жорстку форму, обв'яжіть їх «рачьім кроком». Нитки для обв'язування можна вибрати на тон темніше, ніж пов'язаний листок. Щоб надати «зубчасту» форму, можна обв'язати листок стовпчиками без накиду з піко.
8
Ви можете збільшити довжину листочка, зв'язавши спочатку більшу кількість повітряних петель. Зверніть увагу, що при цьому не вдасться значно змінити ширину листка, так як стовпчики, що забезпечують найширше місце листочка, краще робити не більше ніж з трьома накидами (в крайньому випадку, з чотирма).
9
Проте, ви можете змінювати форму листка, збільшуючи або зменшуючи кількість різних стовпчиків.
Зверніть увагу
Без листочків і ягідка - НЕ ягідка і квіточку - НЕ квіточку! Зв'язати гачком листочок не проблема, якщо вміти це робити. Сьогодні в'яжемо красивий, з прожилками листочок. 10 - ряд: пров'язуємо весь ряд стовпчиками без накиду і закінчуємо лист гострим кінцем. В'язати листочок можна з будь пряжі, навіть з прядив'яного шнура! Все залежить від Вашого задуму. Розмір листочка теж може бути різний.
Корисна порада
в'язання гачком листочка; листя тріллістніка в'язані гачком схема; в'язання гачком довгі листи; в'язання листочків гачком; в'язати листик гачком; http://ynatashki.dp.ua/all; схемі в'язання гачком візерунків листочки; схема в'язання листочків; листик дуба гачком Сьогодні я пропоную розглянути принципи в'язання гачком листя. Зрозумівши ці принципи, ви з легкістю зв'яжете будь-який тип і форму листка.
Квіткові та рослинні мотиви - вдалий вибір не тільки для вишивки, малювання та шиття, а й для в'язання. Предмет одягу або аксесуар, прикрашений в'язаними листочками, буде виглядати оригінальніше і свіже, а зв'язати листочки, які додадуть унікальності вашого виробу, зможе будь-яка рукодільниця. Красиво виглядають листя , пов'язані в ірландській техніці в'язання гачком.
Інструкція
1
Ви можете вибрати схему в'язання ірландського листа з розширенням з одного стовпчика без накиду, або схему з розширенням на арочки, пров'язуючи вироби як за задню або передню полупетлю, так і за обидві напівпетлі.
2
Пов'язані різними способами листя відрізнятимуться фактурою і зовнішнім виглядом. Якщо ви хочете, щоб краєчки листків виглядали більш ребристими і красивими, обв'яжіть їх поруч піко з повітряних петель. Якщо ви в'яжете лист, розширюючи його на арочки і додаючи на ній петлі, ваш лист буде відрізнятися більш гострою формою у держака. Якщо ж ви розширюєте лист першим способом, лист буде мати гострий кінчик і широку основу у держака.
3
Якщо ви хочете отримати в результаті досить великий лист, по всій довжині якого йдуть зубчики, збільште число стовпчиків без накиду відступу. Якщо первісна ланцюжок повітряних петель, з якою ви починаєте в'язати лист, невелика, у вас вийде вузький і довгий лист. Чим ширше лист ви плануєте пов'язати, тим довше потрібно робити первісну ланцюжок повітряних петель.
4
Для створення оригінальних орнаментів ви можете поєднувати різні види пов'язаних гачком листя і об'єднувати їх в мотиви, пов'язуючи разом. Поєднання дрібних і великих листків з різним ракурсом повороту додадуть неповторний вигляд вашої речі. Якщо ви хочете, щоб лист був повернутий в інший бік, пров'язуйте різну кількість стовпчиків без накиду на лівій і правій арці листа. Ви можете зв'язати кілька листів з різним вигином і об'єднати їх в красиву композицію.
5
Обв'язавши край листа «рачьім кроком», ви отримаєте гарний фактурний край, який пожвавить лист і зробить його більш красивим. Не використовуйте для в'язання листя стовпчики з двома і більше накидами - це може призвести до того, що лист буде занадто рихлим, і не буде тримати форму. Досить використовувати стовпчики без накиду і напівстовпчик - тоді лист буде мати достатню жорсткість.