Як вибрати чоловічу куртку.

В гардеробі сучасного чоловіка куртка займає почесне місце. Залежно від ситуації, можуть знадобитися різні типи цього виду одягу. Навчитися вибирати їх - завдання кожного чоловіка.
Інструкція
1
Перед тим як вирушати за покупкою, визначитеся, для яких цілей ви збираєтеся купувати куртку. Вона може бути зимової або демисезонной, класичної або спортивним, шкіряною або пуховиком. Визначившись з необхідним типом, вирушайте за покупкою.
2
Незалежно від того, яку куртку ви збираєтеся купувати, пам'ятайте, що в першу чергу вам в ній повинно бути зручно. Приміряйте вподобаний екземпляр, пройдіться, посувайтеся, розставте руки в сторони і підійміть їх вгору. Перевірте, наскільки вам зручно як в застебнутому куртці, так і в розстебнутій - це теж дуже важливо.
3
Зверніть увагу на якість матеріалів, з яких виготовлено виріб. Важливу роль відіграють нитки, якими куртка була зшита. Якісні нитки і міцні стібки є хорошим знаком. Якщо нитки десь стирчать, то це свідчить про те, що після першого ж прання вони почнуть розповзатися. Якщо в куртці використовується підкладка, зверніть на неї особливу увагу. Якісна підкладка прослужить довше і принесе більше задоволення від носіння.
4
Окрему увагу варто приділити фурнітурі. Такі елементи, як блискавки, застібки та кнопки повинні працювати справно і не викликати жодних нарікань. Блискавка повинна відкриватися і закриватися плавно. Якщо мають місце заїдання, варто задуматися про якість пропонованої куртки. Кнопки не повинні застібатися занадто легко, але в той же час вони не повинні бути і занадто тугими.
5
Також ознайомтеся з інформацією, представленою на ярлику. Якщо при виготовленні бралися в облік різні параметри (обхват грудей і стегон, зростання), то ймовірність того, що обрана куртка буде краще сидіти на тілі, більше. У фірмових виробів до ярлику зазвичай прикріплюється спеціальна брошура з додатковою інформацією, що стосується догляду і експлуатації.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ouc2zQSVPBo