Як задати проксі. Як прописати проксі сервер.

Проксі-адреси використовуються для отримання доступу в інтернет через якийсь сервер або комп'ютер. Зазвичай їх використовують для налаштування виходу в інтернет всередині локальної мережі або для приховування дійсного IP-адреси.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно налаштувати проксі-сервер для браузера, то попередньо знайдіть значення робочих серверів. При використанні браузера FireFox, виконайте такі дії. Запустіть програму і відкрийте її налаштування. Перейдіть у вкладку «Додаткові».
2
Відкрийте меню «Мережа». У пункті «З'єднання з інтернетом» натисніть кнопку «Налаштувати». Активуйте параметр «Ручне регулювання сервісу проксі». Пропишіть самостійно значення проксі-серверів і їх портів. Натисніть кнопку «Ок» і перезапустіть додаток.
3
У тому випадку, якщо ви використовуєте браузер Opera, натисніть клавіші Ctrl і F12. У меню, перейдіть у вкладку «Розширені». Відкрийте меню «Мережа» та натисніть кнопку «Проксі-сервери». Виділіть функцію «конфігурація проксі-сервери вручну». Задайте значення потрібних серверів. Збережіть налаштування.
4
Якщо ж вам потрібно налаштувати вихід в інтернет через проксі-сервер в межах всього комп'ютера, то відкрийте список мережевих підключень. Виберіть локальну мережу, через яку даний комп'ютер з'єднаний з сервером. Клацніть правою кнопкою миші по її значку і виберіть пункт «Властивості».
5
У меню, виділіть рядок «Протокол інтернету TCP/IP» і натисніть кнопку «Властивості». Встановіть прапорець навпроти параметра «Використовувати наступний IP-адреса». Заповніть поле «IP-адреса» таким чином, щоб перші три його сегмента збігалися з адресою сервера, а четвертий ні ідентичним з іншими комп'ютерами в локальній мережі.
6
Тепер пропишіть в поле «Основний шлюз» адресу проксі-сервера. В даному випадку порт прописувати не потрібно. Аналогічним чином заповніть поле «DNS-сервер». Якщо у вас є кілька проксі-серверів, то можете прописати адресу іншого сервера в полі «Альтернативний DNS-сервер». Збережіть налаштування цього мережевого адаптера.