Як використовувати live cd.

У більшості випадків для відновлення системи необхідно використовувати Live CD. Це диски, створені спеціально для запуску функцій відновлення певної ОС у випадку збою в її роботі.
Вам знадобиться
  • - DVD-диски.
Інструкція
1
Спочатку створіть диск відновлення для вашої операційної системи. Врахуйте, що цей процес необхідно виконувати або на вашому комп'ютері або ноутбуці, або на пристрої з аналогічною операційною системою. Натисніть кнопку «Пуск» і перейдіть в меню «Панель управління».
2
Тепер відкрийте пункт «Архівація та відновлення», розташований в меню «Система і безпека». Мова йде про операційну систему Windows Seven. Вивчіть зміст вікна, знайдіть пункт «Створити диск відновлення системи» і перейдіть до нього.
3
Відкрийте привід і встановіть в нього чистий DVD-диск. Закрийте лоток приводу і натисніть кнопку «Створити диск». Дочекайтеся, поки завершиться процес запису необхідних файлів. Врахуйте, що на даний диск неможливо буде записати додаткові файли.
4
Для швидкого відновлення операційної системи рекомендують використовувати її образ. Цей файл дозволить відновити робочий стан ОС, в якому вона перебувала на момент створення образу. Повторіть процедуру входу в меню «Архівація та відновлення». Виберіть пункт «Створення образу системи».
5
Зачекайте, поки система не просканує пристрої, на яких можливо зберегти майбутній образ. Виберіть із запропонованих варіантів місце зберігання архіву. Це може бути набір DVD-дисків, USB-накопичувач або несистемний розділ використовуваного жорсткого диска. Натисніть кнопку «Далі».
6
У новому вікні буде відображено список розділів жорсткого диска, що підлягають архівації. В даному випадку це системний і завантажувальний розділи. Натисніть кнопку «Архивировать» для запуску процесу створення образу. Дочекайтеся завершення архівації даних та їх запису на обраний носій. Якщо ви вибрали DVD-диски, то вам буде потрібно кілька разів вставити новий чистий DVD.
7
Для запуску відновлення системи за Live CD встановіть даний диск в привід. Увімкніть комп'ютер. Натисніть клавішу F8 і виберіть у вікні, DVD-привід. У відкритому після запуску диска меню виберіть необхідний пункт, наприклад, відновлення системи з образу і запустіть цей процес.