Як перейменувати кнопку.

Завдання перейменування, зміни або упорядкування кнопок на панелі інструментів або меню і команд меню виконується стандартними засобами операційної системи Microsoft Windows за допомогою миші або в діалоговому вікні «Зміна порядку команд», доступ до якого можна отримати і з клавіатури.
Інструкція
1
Виберіть пункт "Налаштування" в меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми для перейменування кнопки або команди меню.
2
Перейдіть на вкладку «Панелі інструментів» і застосуєте прапорець на полі панелі інструментів, параметри відображення якої передбачається редагувати.
3
Відкрийте меню, що містить команду, підлягає зміні, і виділіть обрану команду.
4
Натисніть кнопку «Змінити виділений об'єкт» в діалоговому вікні «Налаштування» і ведіть бажане ім'я в поле «Ім'я».
5
Натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження виконання вибраної команди.
6
Виконайте клік миші на призначеної для перейменування кнопці панелі інструментів для виділення.
7
Натисніть кнопку «Змінити виділений об'єкт» в діалоговому вікні «Налаштування» і введіть бажане ім'я кнопки в поле «Ім'я».
8
Натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження застосування вибраних змін і натисніть кнопку «Закрити» в діалоговому вікні «Налаштування».
9
Поверніться в меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми і перейдіть в пункт "Налаштування" для виконання операції перейменування кнопки або команди меню за допомогою клавіатури.
10
Перейдіть на вкладку «Панелі інструментів» і застосуєте прапорець на полі панелі інструментів, параметри відображення якої передбачається редагувати.
11
Натисніть кнопку «Команди» в діалоговому вікні «Налаштування» і виконайте натиснення кнопки «Зміна порядку команд» одразу після цього.
12
Виберіть варіант «Рядок меню», якщо меню, підмет редагуванню знаходиться в рядку меню, і вкажіть потрібне меню в списку «Рядок меню».
13
Виберіть варіант «Панель інструментів», якщо меню, підмет перейменуванню знаходиться на панелі інструментів, і перейдіть до меню в списку «Панель інструментів».
14
Вкажіть команду, призначену для перейменування, в списку «Елементи управління».
15
Виберіть варіант «Панель інструментів» і виділить необхідної панель інструментів у списку «Панель інструментів» для виконання операції перейменування кнопки.
16
Вкажіть призначену для редагування параметрів кнопку у списку «Елементи управління» та натисніть кнопку «Змінити виділений об'єкт» в діалоговому вікні «Налаштування».
17
Введіть бажане ім'я кнопки в поле «Ім'я» і натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження застосування вибраних змін.
Зверніть увагу
Якщо на кнопці панелі інструментів не відображається текст, зміна імені буде помітно тільки при перегляді підказки, виведеної при утриманні покажчика миші над кнопкою.
Рано чи пізно багатьом користувачам приходить в голову думка про зміну стандартного назви кнопки «Пуск». Штатні засоби операційної системи не дозволяють цього зробити, проте існують інші способи вирішення цієї задачі.
Інструкція
1
Завантажте програму Resource Hacker (ResHacker) з офіційного сайту розробника http://www.angusj.com/resourcehacker/. Цей додаток дозволяє вносити зміни в різні файли, в тому числі і виконувані, тобто з розширенням .exe. Текст, що відображається на кнопці «Пуск» зберігається в системному файлі Windows під назвою explorer.exe. За допомогою завантаженої програми можна змінити цей текст на будь-який інший.
2
Відкрийте каталог C: \ Windows і знайдіть файл explorer.exe. Клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть зі списку пункт «Копіювати». Після цього знову клікніть правою кнопкою миші по вільному місцю каталогу і виберіть "Вставити". Перейменуйте скопійований файл, наприклад, в explorer1.exe.
3
Запустіть Resource Hacker. Виберіть в меню «Файл» -> «Відкрити». У вікні диспетчера файлів вкажіть створений explorer1.exe. Клікнувши по ньому, натисніть кнопку "Відкрити".
4
Далі за допомогою інтерфейсу програми відкрийте гілку String Table -> 37. У який з'явився в лівій частині тексті знайдіть слово «пуск». Саме воно відповідає напису на кнопці, яку потрібно перейменувати. Змініть «пуск» на будь бажане слово, після чого клікніть по кнопці Compile Script. Далі виберіть в меню «Файл» -> «Зберегти».
5
Відкрийте редактор реєстру. Для цього виберіть "Пуск" -> "Виконати", в поле введіть regedit, натисніть кнопку ОК. Знайдіть гілку HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon, після чого в параметрі Shell замість explorer.exe вкажіть explorer1.exe. Перезавантажте систему, щоб внесені зміни вступили в силу.
6
Інший варіант перейменування кнопки «Пуск» полягає у використанні спеціальних програм. Від вас вимагається тільки встановити додаток і задати необхідні параметри. Як приклад може виступати програма під назвою SM Завантажте її з офіційного сайту розробника за посиланням http://msoft.my1.ru/load/s_m/1-1-0-21.