Як розкрутити турагентство. розкручування туристичного агенства.

Новачки і професіонали в турбізнесі постійно шукають нові шляхи просування своєї справи. Вони, як правило, користуються інтернетом, своїми контактами і використовують ще інші креативні методи. Отже, що потрібно робити, щоб успішно розкрутити турагенство?
Вам знадобиться
  • - рекламний бюджет;
  • - слоган, ім'я та логотип фірми;
  • - вихід в інтернет.
Інструкція
1
Чітко позначте свою цільову аудиторію. Майте чітке уявлення про те, на який клас людей орієнтована ваша турфірма. Від цього і буде принципово залежати ваш успіх. Якщо, припустимо, ваша фірма знаходиться в спальному районі, то вашою цільовою аудиторією будуть сім'ї, які хочуть відпочити на узбережжі. Використовуйте, головним чином, механізм локального маркетингу, тобто працюйте з тими людьми, які знаходяться поруч.
2
Створіть запам'ятовується логотип для вашого турагенства і продумайте рекламну концепцію. Завжди пам'ятайте про те, що люди найбільше вразливі перед звучною назвою бренду. Його і потрібно розкручувати! Навіть незважаючи на те, що ви будете рекламуватися скрізь, вам потрібно добре продумати назву. Так що насамперед займіться створенням імені та логотипу.
3
Запустіть сайт турагенства. Він не коштує величезних грошей в наш час, але є візитною карткою будь-якої організації. Оновлюйте на вашому ресурсі інформацію про компанію якомога частіше і додавайте корисні речі для вашої аудиторії. Сайт повинен мати чітку структуру, бути інформативним і легким у зверненні. Не потрібно ставити на нього рекламу інших компаній.
4
Вивчіть досконально роботу ваших найближчих конкурентів. Неодмінно розвідайтеся роботу фірм, які знаходяться недалеко від вашого офісу або в одному районі. Поцікавтеся у третіх осіб, чому клієнти йдуть саме в це агентство, в чому їх перевага над вами. Після цього попрацюйте над недоліками у своїй організації і запропонуйте своїм клієнтам вигідніші умови. Відрізняється від інших, привносите щось нове.
5
Складіть рекламний бюджет після виконання попередніх кроків. Якщо у вас поки недостатньо коштів, але ви хочете залучати багато клієнтів, пошукайте в інтернеті безкоштовні способи оповіщення населення. Благо, зараз таких прийомів безліч. Після першого прибутку запускайте рекламну компанію в інтернеті в сервісі Яндекс-Директ. Також викупите рекламні місця в місті перетяг, дошки оголошень, плакати в людних місцях.
Зверніть увагу
Можна по-початку не вкладати великих коштів у рекламу. Але потім все одно це доведеться зробити.
Корисна порада
Залучіть до розкручування вашої фірми всіх своїх друзів і знайомих.