Як зробити душ. Як зробити тимчасовий душ.

У кожного з нас в будинку або квартирі є ванна, душ та інші їх похідні, за допомогою яких можна освіжитися в жаркий день, поніжитися в гарячій воді взимку, ну а проведення щоденних гігієнічних процедур без них просто немислимо. Але це все вдома, а що ж робити, наприклад, на дачі. Душ на дачі - справа не така вже й немислиме, його цілком під силу спорудити самому за короткий час з доступних матеріалів.
Вам знадобиться
  • Велика бочка або бак для води
  • Кабіна майбутнього душа
  • Труба з душовою насадкою і краном
  • Яма для зливу використаної води
Інструкція
1
Можна, звичайно, не мудруючи лукаво, піти в Будмаркет і купити там готовий душ для дачі, але душ, зроблений своїми руками, не тільки обійдеться в рази дешевше, але і може стати гордістю майбутнього господаря. Отже, для побудови душа вам знадобляться: Велика бочка або бак для водиКабіна майбутнього душаТруба з душовою насадкою і краномЯма для зливу використаної води
2
Для початку виберіть місце для майбутньої споруди з урахуванням можливості підведення води і споруди зливної ями. Якщо вздовж ділянки проходить стічна канава, то душ необхідно розташувати якнайближче до неї, вивівши в неї слив. Якщо ж такий канави немає, то доведеться викопати яму глибиною приблизно в метр і зміцнити її стіни щоб уникнути обвалу. На місці майбутнього душа викопайте поглиблення для піддону, вистелити його руберойдом або залийте бетоном. Для зливної труби необхідно залишити траншею. Сам піддон краще зробити з оцинкованого листа металу. Не забудьте залишити в підлозі щілини для стікаючої води.
3
Кабіну душу можна спорудити з будь-яких матеріалів - пластика, щільної плівки, дерева, брезенту, фанери. Будь-який з цих матеріалів потрібно добре укріпити навколо дерев'яного каркаса, який і стане основою душа. Але який би з матеріалів ви б не вибрали, пам'ятайте, щоб уникнути виникнення цвілі, душова кабінка повинна буде мати можливість провітрювання. Непромокаючий фіранка, полички для туалетного приладдя, гачки для рушників та одягу зроблять ваш душ функціональніша і зручніше.
4
Для прийняття душу одній людині необхідно 40 літрів води, тому вибір ємності для води буде залежати від розміру вашої родини, але зазвичай бочки на 100-200 літрів цілком вистачає. Бочка повинна добре нагріватися від сонячних променів і довго зберігати воду в собі теплою, тому стінки її повинні бути тонкими, але міцними, з усіх кольорів найпереважнішим стане чорний. До бочці потрібно буде приварити насадку з краном і душовою насадкою. Сама бочка встановлюється і закріплюється на даху. Подачу води в неї можна проводити за допомогою шланга. От і все, дачний душ готовий до використання. Але не забудьте восени злити всю воду з бака на даху. Це займе у вас менше часу і сил, ніж пошуки нового бака навесні взамін зіпсувалося взимку.