Як запустити аську в телефоні.

ICQ (а в народі просто аська) на телефон - це невід'ємна частина програмного забезпечення будь-якого мобільного пристрою. Аську використовують для швидкого обміну повідомленнями в мережі. Вона володіє простим інтерфейсом, не вимагає наявності спеціального технічного забезпечення і легко встановлюється. Безкоштовна аська на телефон легко скачується з офіційного сайту компанії ICQ або завантажується з персонального комп'ютера.
Інструкція
1
Отже, першим кроком на шляху підключення аськи на телефон є підключення послуг GPRS. Перевірте, чи підключена на вашому телефоні дана послуга. Якщо ні, зателефонуйте оператору і, слідуючи його вказівкам, підключіть і активуйте GPRS.
2
Далі, щоб послуга працювала нормально, налаштуйте її в самому телефоні. Для цього уважно прочитайте інструкцію до телефону, щоб розібратися, де необхідно прописувати налаштування. Якщо у вас виникли будь-які проблеми, зв'яжіться з оператором і уточніть у нього параметри налаштувань для вашої моделі телефону.
3
Скачайте програму - клієнт: це може бути ICQ, Qip або Jimm. Все залежить від моделі телефону і його функціональності, яка дозволить використовувати той чи інший клієнт. Щоб завантажити програму, використовуйте вбудований інтернет браузер на своєму телефоні. Знайти ресурс для скачування не складно - ці програми дуже популярні і, як уже згадувалося, поширюються безкоштовно.
4
Залежно від моделі телефону розрізняються і клієнти: аська на телефон Nokia, наприклад, навряд чи підійде на інший телефон. Завантажуючи клієнт, перевірте, чи сумісний він з вашою моделлю телефону. Є й універсальні програми, які підтримуються практично всіма телефонами, але краще підібрати щось більш індивідуальне.
5
Встановіть аську на телефон. У більшості випадків установка запускається на телефоні відразу після закінчення завантаження інсталяційного файлу. Якщо установка не розпочинається, зайдіть в папку з установочними файлами і запустіть її вручну. Слідуючи вказівкам додатки, налаштуйте всі параметри і встановіть аську.
6
Після закінчення установки значок аськи з'явиться у вас в меню. Відкрийте програму і введіть свій особистий номер аськи і пароль, отриманий раніше. Якщо ви не хочете повторювати цю дію постійно, поставте галочку «зберегти пароль». Виберіть статус для перебування в мережі, напишіть друзям про свій настрій і готово: насолоджуйтеся спілкуванням і новими знайомствами!
Зверніть увагу
На ньому якраз і можна запустити онлайн аську російською мовою і без установки. Браузер для web icq ролі не грає, онлайн аська чудово працює на всіх сучасних браузерах. Втім, якщо ви зіткнулися з проблемою і icq онлайн не працює - спробуйте запустити її через інший браузер.
Корисна порада
Існують також версії ICQ під різні операційні системи. Якщо операційна система - Windows, а інша, потрібно вибрати відповідний дистрибутив і завантажити його. Потім скачаний дистрибутив треба запустити і слідувати інструкціям програми установки. Коли програма встановиться, активується підпрограма реєстрації ICQ в мережі - потрібно зареєструвати аську.