Як вибирати кухонні витяжки.

Зовсім недавно кухонна вентиляція здійснювалася за рахунок природного руху повітря. Тепер же більшість встановлює на кухню витяжку. З чим це пов'язано? Мабуть, необхідність у витяжці на кухні була завжди, тому що кіптява, жир від приготовляемой їжі осідають на кухонних меблів, посуді, псуючи зовнішній вигляд виробів і утруднюючи їх експлуатацію. Зараз люди воліють комфорт, а витяжка цей комфорт забезпечує. В магазинах з'явився величезний асортимент витяжок різних моделей. І свій вибір деколи зробити дуже нелегко.
Інструкція
1
Отже, почніть свій вибір витяжки з її форми. Витяжки можуть бути вбудовуються, плоскі або купольні. Плоскі монтуються на стіну, у них немає виходу у вентиляцію, і вони оснащуються вентилятором і фільтром. Вони досить недорогі, а зовнішній вигляд їх досить привабливий. Недолік їх - вони досить шумно працюють і в той же час у них невелика потужність. Їх фільтри потрібно міняти досить часто. Цей варіант слід віддати перевагу тим, хто не може влаштувати висновок повітря у вентиляцію.
2
Інший вид витяжок - вбудовуються. Їх монтують в підвісну шафу прямо над плитою. Ця шафа приховує трубу вентиляції. Такі витяжки можуть бути і висувними. В цьому випадку панель витяжки висувається на той час, поки готується обід. Такі витяжки дорожче навісних, але і в роботі вони набагато переважніше їх. Вибирати таку витяжку слід, якщо вам не подобається дивитися на вентиляційну трубу, і якщо плита знаходиться далеко від вентиляційного отвору.
3
Купольні витяжки досить ергономічні, вони не вимагають заміни фільтрів і не порушують загальний вид на кухні. Вони можуть бути як суцільнометалевими, так і металеві з дерев'яною або скляною обробкою.
4
Крім естетичної складової, зверніть увагу і на технічні параметри, такі як продуктивність, потужність і так далее.Проізводітельность витяжки - це її основний показник. Продуктивність обчислюється з об'єму повітря, який відводиться за певний проміжок часу. За російськими стандартами, все повітря в кухні повинен змінюватися протягом години 10 разів. Ось і розраховуйте потужність своєї витяжки виходячи з обсягу кухні помноженого на 10. Малопотужні витяжки можуть перегнати 300 кубометрів за годину, більш потужні - до 1000 кубів. На середньостатистичну російську кухню вимагається витяжка потужністю близько 500-600 кубометрів на годину.
При виборі кухонної витяжки необхідно враховувати безліч факторів, не беручи до уваги які, ви ризикуєте понести істотні збитки.
Вам знадобиться
  • - знання габаритів кухонної плити
Інструкція
1
Якщо ви бажаєте купити витяжку для кухні, вам слід знати, що якщо ви помилитеся з її вибором і установкою, ви не тільки купите пустушку, але і зіпсуєте кухонний гарнітур. Перед тим, як йти в магазин, вам необхідно виконати завмер кухонної плити. Якщо ж ви ще не купили плиту, то заміряйте габарити тієї плити, яку плануєте придбати. Вам знадобляться дані по ширині і глибині плити.
2
Після того, як вам стали відомі розміри кухонної плити, ви можете вирушати за витяжкою. Для чого потрібно було робити заміри? Від кухонної плити виходить досить багато тепла, яке при неправильному виборі витяжки неодмінно зіпсує облицювання кухонного гарнітура. Виходячи з цього, приобретаемая витяжка повинна бути на десять сантиметрів ширше самої ширини плити і на п'ять сантиметрів перевищувати її глибину. Таким чином, при установці витяжки на кожну сторону плити залишається по п'ять сантиметрів вільного простору, який при правильній висоті витяжки буде втягувати все тепло від газової плити.
3
Піднімаючи питання установки витяжки, слід зауважити, що найбільш оптимальна висота системи над газовою плитою становить від шістдесяти до сімдесяти сантиметрів. Якщо ви встановите витяжку вище 70 сантиметрів - зіпсуєте гарнітур, т.к витяжка не буде всмоктувати все тепло, якщо ж вона буде встановлена нижче 60 сантиметрів над рівнем плити - ви спалите пластикові елементи конструкції витяжки.
Зверніть увагу
Висота витяжки, розміщують над газовою плитою - немаловажний момент. Купольні розміщуються над робочою поверхнею плити (на стіні), щоб купол знаходився принаймні 65, але і не вище 85 см від робочої поверхні. Повітря надходить у витяжку виводиться або в загальну систему домовик вентиляції, або в режимі циркуляції очищається безпосередньо силами самої витяжки і знову надходить у приміщення.
Корисна порада
Основне завдання цього приладу - це видалення повітря з високим вмістом СО2 (у разі якщо витяжка встановлена над газовою плитою) і відведення повітряної маси насиченою запахами і вологістю, що утворюється в процесі приготування їжі. Установка витяжки полягає в приєднанні витяжки до електромережі системі вентиляції і грамотному зміцненні приладу в певному положенні щодо кухонних меблів і плити (варильної поверхні). Установка витяжки повинна проводитися на висоті не менше 70 см ...