Як відкрити віртуальну клавіатуру.

Віртуальну клавіатуру застосовують при відсутності фізичної, а також у тому випадку, якщо на ній немає символів необхідного алфавіту. Для того, щоб їй скористатися, не потрібно ніяких інших програм, крім браузера.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваші браузер і текстовий редактор підтримують кодування Unicode.
2
Оберіть сайт з віртуальною клавіатурою залежно від того, символи якого алфавіту вам необхідно набирати. Найбільш відомим з таких сайтів є наступний: http://keyboard.yandex.ru/Данний ресурс дозволяє набирати тексти російською, англійською, білоруською, іспанською, італійською, казахською, німецькою, татарською, українською, французькою та турецькою мовами.
3
Для набору текстів на мовах, що використовують інші алфавіти, скористайтеся наступними віртуальними клавіатурами: http://www.keyboard.su/(російська, англійська, арабська, білоруський, іврит, іспанська, італійська, німецька, турецька, українська , французька); http://www.arabic-keyboard.org/(арабська); http://www.branah.com/(кілька десятків мов); http://gate2home.com/Greek-Keyboard/Wikipedia ( грецький); http://nn.translit.cc/(де nn - двохбуквене позначення назви мови).
4
У випадку, якщо жодна із зазначених віртуальних клавіатур вам не підійшла, оскільки на ній відсутні символи необхідного вам алфавіту, введіть у пошукову систему наступний рядок: virtual (alphabetname) keyboard online, де (alphabetname) - назва бажаного алфавіту англійською мовою.
5
Оберіть мову, якщо віртуальна клавіатура є багатомовною. Наберіть текст, використовуючи мишу. Потім виділіть його (Control + A) і помістіть в буфер обміну (Control + C). Перейдіть в текстовий редактор, після чого вставте в потрібне місце редагованого документа текстовий фрагмент з буфера обміну (Control + V). Збережіть документ.
6
Ніколи не користуйтеся віртуальною клавіатурою тоді, коли в цьому немає необхідності. Процес набору тексту на фізичній клавіатурі значно більше оперативен, а стомлює він меншою мірою. Якщо у вас є діти, і ви обмежуєте їх взаємодію з комп'ютером, ховаючи від них клавіатуру, не розповідайте їм про існування подібних сервісів.