Як прибрати автозапуск флешки.

Процес автозапуску карти пам'яті призначений для того, щоб розробники програмного забезпечення персональних комп'ютерів могли зробити роботу користувача з даним носієм інформації більш швидкою і зручною. Автозапуск допомагає в навігації і вилучає декілька операцій, які користувачеві доводиться проробляти, щоб дістатися до місця зберігання потрібної йому інформації. Проте, не всім до душі дані спрощення.
Інструкція
1
Вирішіть для себе, чи дійсно ви хочете відключити автозапуск флешки. З одного боку це позбавляє вас деяких зручностей в навігації, а з іншого гарантує більшу безпеку вашого персонального комп'ютера. Карти пам'яті більшою мірою, ніж диски схильні до зараження вірусами, найпопулярніші з яких - це віруси автозапуску. Зробити запис на диск можна тільки з використанням спеціальної програми, що активує лазер приводу, тоді як на флешку записати файл розміром всього кілька сотень кілобайт можна навіть без відома користувача. Прибрати автозапуск флешки - значить оберегти комп'ютер від впливу шкідливого програмного забезпечення.
2
Натисніть на кнопку «Пуск». Запустіть команду «Виконати». У що з'явилася командний рядок введіть gpedit.msc, потім натисніть клавішу Enter. Розгорніть елменти дерева конфігурації персонального комп'ютера в наступній послідовності: «Адміністративні шаблони» -> «Система» -> «Все параметри». Серед параметрів знайдіть пункт «Відключити автозапуск». Переведіть позначку в позицію «Включити», далі виберіть ті елементи, для яких ви хочете відключити автозапуск. Зверніть уваги, що можна відзначити як всі пристрої, так і тільки знімні носії інформації. Знову натисніть кнопку «Пуск», потім «Виконати». В командний рядок введіть gpupdate.msc, потім натисніть Enter. Це потрібно для того, щоб остаточно відключити автозапуск.
3
Перевірте версію вашої операційної системи. Якщо це Windows XP Home Edition, то діяти доведеться трохи інакше. Натисніть «Пуск», далі «Виконати». В командний рядок введіть regedit. У самому реєстрі знайдіть гілку HKLMSOFTWARE Microsoft Windows Current Version Policies. Створіть в ній розділ Explorer, а в ньому створіть ключ No Drive Type Autorun. Щоб відключити автозапуск флешки, надайте цим параметром значення 0х4.