Як дізнатися свій часовий пояс.

Часовий пояс, на якому знаходиться та чи інша місцевість, залежить від його географічної довготи. Всього таких поясів двадцять чотири - за кількістю годин у добі. За нульовою прийнятий той з поясів, на якому знаходиться Гринвичская обсерваторія у Великобританії.
Інструкція
1
Візьміть до відома, що позначення GMT (Greenwich Mean Time) і UTC (Universal Coordinated Time) рівноцінні. Єдина їх відмінність один від одного полягає в тому, що друге є більш сучасним. Консервативні англійці, проте, досі використовують перше з них.
2
Також візьміть до відома, що на території Російської Федерації перехід на зимовий час сьогодні скасований. Всі регіони нашої країни тепер цілий рік використовують час, відповідне річному стосовно до тих часовим поясам, де вони розташовані. Наприклад, для Москви це - UTC + 4.
3
Якщо вам невідомо, в якому часовому поясі розташований ваш населений пункт, відкрийте наступне изображение:http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/ad/Standard_time_zones_o...Найдите на карті приблизно регіон, де ви проживаєте, а потім по позначенням в нижній частині зображення визначте свій часовий пояс.
4
Якщо ви проживаєте за межами Російської Федерації, дізнайтеся з місцевого законодавства, чи здійснюється на території вашої держави перехід на зимовий час. Якщо виявиться, що це так, то зимовий час відрізняється від літнього на одну годину в бік зменшення.
5
При бажанні, знайдіть свою годинну зону, користуючись наступним сайтом: http://wwp.greenwichmeantime.com/Виберіте в списку держава і місто, після чого здійсниться автоматичний вибір вашого часового поясу з урахуванням наявності переходу на зимовий час, а також того, чи діє воно в даний момент.
6
Пам'ятайте, однак, що годинник на вищезгаданій сайті - порівняно неточні. З більшою точністю дізнатися інформацію про хвилини і секундах можна на іншому сайті: http://direct-time.com/Однако, там, в разі, якщо некоректно налаштований браузер або ОС, буде невірно відображатися інформація про годинник. Якщо виявиться, що це так, інформацію про годинник беріть з першого сайту (за умови правильного вибору на ньому годинного пояса), а про хвилини і секундах - з другого.
Дуже часто при створенні блогу початківці веб-майстри намагаються прикрасити його всілякими гаджетами. І одним з найпопулярніших гаджетів є годинник. Встановити їх в більшість блогів не представляє особливої праці, потрібно лише дотримуватися кількох простих порад.
Інструкція
1
Для того щоб розмістити годинник на своєму блозі, виберіть сервіс, який містить різні гаджети для веб-сайтів. Ось невеликий перелік таких ресурсів: - http://www.24log.ru/clock/;- http://www.toolshell.org/;- http://www.clocklink.com/gallery.php?category=NEWEST ; - http://www.smartwebgadgets.com/;- http://www.google.com/gadgetsforyourpage/.
2
Після цього виберіть вподобані вам годинник; також на більшості сайтів можна відредагувати будь гаджет за кольором, розміром і т.д. В настройка гаджета встановіть ваш часовий пояс або часовий пояс тієї категорії людей, для якої ваш блог призначений. Не забудьте також вказати формат годин: 12 чи 24. Закінчивши редагувати різні налаштування вашого гаджета, скопіюйте його код (він зазвичай знаходиться в полі поруч з графічним зображенням) і збережіть в текстовий файл, щоб не втратити.
3
Наступний крок полягає в розміщенні скрипта (отриманого коду) годин на ваш блог. Тут все суто індивідуально, так як різні блоги розміщені на різних майданчиках зі своїми власними настройками. Якщо ви використовуєте блогерську площадку BlogSpot, то перейдіть в розділ управління, в меню налаштувань. Після цього спочатку клікніть на вкладку «Дизайн», потім - на вкладку «Елементи сторінки». Натисніть на кнопку у вигляді посилання «Додати гаджет» в тому місці, де за вашою задумом повинні будуть розташовуватися годинник. Після цього виберіть HTML/JavaScript, назвіть ваш гаджет і вставте скрипт годин.
4
Алгоритм установки гаджетів на інші блогерської майданчика може відрізнятися, але принцип один і той же. Також можна напряму вставити скрипт ваших годин на код вашого блога . Даний спосіб універсальний і підійде для всіх сайтів і блогів. Для початку відкрийте редактор html-коду вашого ресурсу і виберіть в тексті те місце, для якого призначені годинник. Для новачків зробити це буде важко, але постарайтеся орієнтуватися по якимось словами на сайті і зіставляти їх положення в самому блозі і в коді.