Як заповнити анкету для візи до Фінляндії. Як подати документи на візу фінляндія.

На території Фінляндії буде діяти багаторазова віза, видана будь-якою іншою країною-учасницею Шенгенської угоди. Якщо ж у вас немає діючої шенгенської мультивізи, для в'їзду до Фінляндії вам необхідно буде оформити візу цієї країни.
Вам знадобиться
  • 1. Закордонний паспорт, що діє як мінімум три місяці з кінця поїздки;
  • 2. Анкета;
  • 3. Фотографія 3,5Х4,5 см, кольорова на сірому фоні;
  • 4. Медична страховка.
Інструкція
1
Традиційно найвідповідальнішим моментом в оформленні документів на отримання візи є заповнення анкети. Анкету для отримання візи до Фінляндії можна заповнити двома способами - скачавши на свій комп'ютер з сайту Консульства або заповнивши на сайті Візового центру.
2
Щоб заповнити анкету на своєму комп'ютері, зайдіть на http://formin.finland.fi/public/default.aspx? Nodeid = 35334 & contentlan = 2 & c ... і скачайте документ російською мовою. Анкета може бути заповнена в електронному вигляді та роздрукована, а також заповнена від руки друкованими літерами. У всіх випадках анкета заповнюється малими літерами.
3
Анкета заповнюється або російською мовою латинськими літерами, або по-англійськи. Роздрукувати анкету можна як на кольоровому, так і на чорно-білому принтері. На ваш розсуд ви можете надрукувати анкету з двох сторін аркуша або з одного. Підпис в анкеті ставиться в чотирьох місцях на останній сторінці - в п.37, нижче після слів «Підписується у разі запиту багаторазової візи», ще нижче після слів «Мені відомо» і в самому кінці.
4
Для заповнення анкети на сайті Візового центру, зайдіть на http://visa.finland.eu/Russia/index.html. Клікніть синій банер «Натисніть тут, щоб створити заяву на візу». У вікні, натисніть ще одне посилання (Натисніть тут, щоб заповнити візову анкету). Виберіть місце подачі заяви (наприклад, Embassy of Finland, Moscow). Далі вам необхідно зареєструватися - вкажіть діючий електронну поштову адресу і пароль. Тепер ви можете заповнити анкету.
5
У кожному пункті анкети вас будуть супроводжувати підказки, тому зручніше заповнювати анкету саме на сайті Візового центру. Ось деякі особливості: 1. У п. 2, якщо колишніх прізвищ немає, ставте N/A.2. У п. 5 місце народження вказуйте строго як в закордонному паспорте.3. У п. 6, якщо країна народження в паспорті USSR, вибирайте Soviet Union. Те ж відноситься до п. 7.4. У п. 12 в завантаженої анкеті відзначайте Закордонний паспорт, а на сайті Візового центру виберіть Ordinary passport.5. У п. 13 номер паспорта вказуйте без значка № - дві цифри потім пробіл і залишилися цифри. На сайті Візового центру номер паспорта вказується дважди.6. У п. 17 вкажіть адресу за пропискою.
6
Після заповнення анкети натисніть кнопку Submit і роздрукуйте її разом з бар-кодом (для друку натисніть посилання Print Visa Application Form and Barcode Sheet in English). Для запису на прийом натисніть Click here to schedule an appointment. Анкета буде зберігатися на сайті протягом 14 днів, ви можете вносити зміни, заходячи у свій кабінет за допомогою логіна і пароля.
7
Також ви можете заповнити ще одну анкету за зразком вашої (наприклад, для іншого члена сім'ї або колеги). Для цього на останній сторінці (після натискання кнопки Submit) відзначте галочкою Yes пункт Do you wish to fill one more form. Далі виберіть, на кого ви хочете заповнити анкету (Tourists, Colleagues, Family).
8
При самостійному заповненні анкети (на своєму комп'ютері) ви можете записатися на прийом на сторінці http://visa.finland.eu/english/schedule.html. Натисніть посилання Schedule appointment. Виберіть місце подачі заяви, кількість людей, що подають заяву разом з вами, і тип візи. Далі введіть свій e-mail і пароль.
Зверніть увагу
Оформлення анкети для візи до Фінляндії. Анкета на отримання шенгенської візи заповнюється в електронній формі. Для заповнення анкети електронним шляхом відкрийте головну сторінку візової заяви, Ви повинні роздрукувати свою візову анкету та штрих-код, який буде створений при заповненні візової анкети, як частина цього процесу.
Корисна порада
При оформленні візи в нашій компанії всі анкети для оформлення віз у Фінляндію ми заповнюємо самі. Для цього вам потрібно буде роздрукувати запитальник, заповнити його і доставити в наш офіс разом з іншими документами. Якщо ви вирішите заповнювати анкети для візи до Фінляндії самостійно, не забувайте, що неправильно і/або недбало заповнена анкета може стати причиною відмови у видачі фінської візи.
На ринку праці існує маса пропозицій від роботодавців, що підбирають співробітників для роботи, відмовляючись від вивчення стандартного резюме. Такі організації пропонують претендентам заповнити анкету кандидата, яка значно спрощує систему підбору кадрів і вигідна обом сторонам. Спеціально розроблена під потреби підприємства, вона дозволяє здобувачеві і роботодавцю заощадити масу часу, відмовившись від загальних формулювань і виділяючи тільки найважливіші критерії оцінки претендента. Тому дуже важливо кандидату правильно заповнити таку анкету .
Інструкція
1
У першу чергу зберіть якомога більше інформації про підприємство, анкету якого ви готуєтеся заповнювати. Дізнайтеся, які найбільш важливі вимоги пред'являються до претендента. Деякі з них не вказані в анкеті, але мають велике значення. Наприклад, якщо вам запропоновано розмістити в анкеті свою фотографію, дізнайтеся, чи існує в компанії строгий дрес-код і які саме вимоги пред'являються до зовнішнього вигляду співробітників. Таким чином, підготувавши фотографію, яка буде відповідати цим критеріям, ви підвищите власні шанси на позитивне рішення при розгляді вашої кандидатури.
2
Заповніть вступну частину анкети максимально точно і щиро, оскільки всі ці відомості легко перевірятися і невірно вказані паспортні дані, місце проживання або утворення можуть стати реальною перешкодою на шляху до вакантної посади. Не намагайтеся приховати свій вік, якщо для компанії важливе це питання. Таким чином, намагаючись прикрасити дійсність, ви швидше позбудетеся звання кандидата, можливо вже на першій співбесіді.
3
Уважно вивчіть питання основної частини анкети і виділіть для себе ключові моменти, в яких ви змогли б виставити свою кандидатуру в найкращому світлі. Зазвичай це пункти про додаткову освіту і навичках за вказаною спеціальністю. Тут не варто скромничати, а навпаки, потрібно детально перерахувати наявні у вас сертифікати та дипломи, які підтверджують вашу компетентність у запропонованій темі. Крім того, приділіть увагу заповненню граф про попередню роботу. Пишіть чесно, пам'ятаючи про можливу перевірку відомостей кадровою службою, і максимально детально про види діяльності, які ви найкращим чином виконували. Вкажіть ваші заслуги і результати праці, відмічені попереднім роботодавцем. Тут буде доречно навести конкретні цифри про перевиконання плану продажів або ін.
4
Перегляньте ще раз анкету , перш ніж передати її в кадрову службу. Якщо ви вважаєте за потрібне, виділіть найбільш важливі моменти (додаткову освіту, навички, досвід роботи за фахом або високі показники вошей діяльності), але не занадто крупно або яскраво. У відділі кадрів працюють досвідчені службовці, і вони без праці вишукують в анкеті важливі пункти, але тут можна їм трошки допомогти. Це додасть очок при розгляді вашої кандидатури.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на заповнення графи про зарплатних очікуваннях. Чи не відривайтеся особливо від вказаної відділом кадрів суми, оскільки зазвичай це цифра з штатного розкладу. І якщо ваші вимоги будуть завищені, ваша анкета відправиться в корзину без уважного вивчення.