Як створити додатковий розділ.

Жорсткі диски, що мають великий обсяг, зручно ділити на декілька розділів, для подальшої установки на один з них операційної системи та зберігання на іншому необхідних файлів. Створити додатковий розділ на жорсткому диску можна різними способами.
Інструкція
1
Створити додатковий розділ жорсткого диска можна в процесі установки операційної системи. На одному з перших етапів інсталяції програма поставить питання, на який розділ слід встановлювати операційну систему. Після цього виберіть команду "Створити розділ". При створенні розділу виберіть його обсяг (для Windows достатньо буде 20% від загального об'єму жорсткого диска), а також файлову систему, в якій він буде відформатований. Місце, що залишилося на диску можна залишити під додатковий розділ, розбивши його в процесі установки на скільки завгодно частин аналогічним чином. Після закінчення інсталяції Windows зайдіть в папку Мій комп'ютер і відформатуйте всі інші розділи в необхідних файлових системах.
2
Додатковий розділ жорсткого диска також можна створити після установки операційної системи. Для цього вам знадобиться спеціальний софт, наприклад програма Norton PartitionMagic. Встановіть програму на комп'ютер і запустіть її, для того, щоб приступити до створення додаткового раздела.В правій частині головного вікна натисніть на кнопку "Create a new partition". Потім, в наступному вікні, натисніть кнопку Next. Після цього виберіть вінчестер, на якому потрібно створити додатковий розділ і натисніть Next. Встановіть необхідний обсяг нового розділу розділу, букву майбутнього томи, а також його файлову систему. Додатковий розділ буде створений шляхом відділення вільного місця від існуючого розділу. В останньому вікні, буде відображена діаграма стану жорсткого диска до і після операції.
3
Для запуску операції по створенню додаткового розділу жорсткого диска натисніть на кнопку Apply, яка розташована в нижньому лівому кутку програми. Залежно від версії програми, створення нового розділу почнеться після перезавантаження системи, або відразу. ні в якому разі не переривайте операцію по розподіленню жорсткого диска і не відключайте живлення комп'ютера. В іншому випадку ваш жорсткий диск буде іспорчен.После перезавантаження комп'ютера на жорсткому диску з'явиться новий розділ, який ви можете використовувати на свій розсуд.