Як поставити пароль на Samsung.

Pin-код є хорошим захистом вашого телефону. Його можна налаштувати на будь-якому мобільному пристрої. Налаштуємо pin-код на несенсорний телефоні моделі Samsung.
Інструкція
1
Для того, щоб налаштувати pin-код, необхідно включити мобільний пристрій. Для цього натисніть на клавішу «включення/вимикання» і утримуйте її якийсь час натиснутою.
2
Коли мобільний пристрій буде готове до роботи, зайдіть в його меню. Для цього натисніть на кнопку «вибрати», яка знаходиться над клавішею виклику.
3
У меню виберіть папку «настройки». Для цього наведіть курсор на дану папку і натисніть на кнопку вибору.
4
Як тільки папка «настройки» відкриється, ви побачите перелік функцій мобільного пристрою. Вам необхідно знайти «безпека». Відкрийте цю папку за допомогою кнопки «вибрати».
5
У папці «безпека» має з'явитися список всіляких функцій. Ці настройки забезпечують захист мобільного пристрою. Вам треба буде знайти посилання «перевірка pin». Наведіть курсор на це посилання. Натисніть на кнопку «вибрати», щоб поміняти налаштування і включити функцію «перевірка pin-коду». Як тільки відкриється нове віконце, виберіть із запропонованих варіантів «включено». Для цього натисніть на кнопку «вибрати».
6
У телефоні має відкритися нове вікно, де вам необхідно буде ввести pin-код, призначений для вашої SIM-карти. Цей pin-код буде запитуватися кожен раз, коли ви будете включати мобільний пристрій.
7
Після введення pin-коду натисніть на кнопку «так». Для цього натисніть на клавішу «вибір». Тепер при включенні мобільного пристрою з даної SIM-карти телефон буде запитувати pin-код.
Зверніть увагу
Якщо ви забули свій pin-код, то зверніться до послуг мобільного оператора, у якого була куплена дана SIM-карта. Не вводьте pin, якщо ви не впевнені, що пам'ятаєте його.
Корисна порада
Якщо ви хочете змінити pin-код, тоді зайдіть в папку «змінити pin» і введіть спочатку pin-код вашої SIM-карти. Потім введіть новий код і збережіть налаштування, натиснувши на клавішу «так».