Як зробити басейн.

Перед власноручним спорудою басейну слід розібратися в тому, які вони бувають. А по конструкції їх ділять на стаціонарні, збірно-розбірні і спа.
Інструкція
1
Стаціонарні басейни є найбільш міцними і довговічними. В котлован, виритий спеціально для басейну, встановлюється на фундамент чаша із залізобетону. Такі басейни зазвичай зустрічають в лазнях, саунах і плавальних комплексах. Чашу стаціонарного басейну відливають монолітом, а в донної частини і стінах прокладають арматуру для міцності. Усередині басейн викладають гідроізоляційним покриттям, таким як мозаїка, плитка, плівка з ПВХ. Установка стаціонарного басейну - справа клопітка і може тривати до 4-х місяців. Цей недолік легко покривається безперечною перевагою - термін служби такого масивного басейну становить від 50 років.
2
Визначивши місце для басейну, потрібно виготовити бетонну чашу. Бетон повинен максимально поглинати вологу. Його заливають в підготовлений котлован. Виходить дно басейну зі стінками. Чаша повинна сохнути близько місяця. Слід завбачливо розташувати вибрати місце для басейну далеко від джерел струму.
3
Збірно-розбірні басейни підійдуть для людей, схильних до змін. Їх як встановлюють на землі, так і в неї вривається. У разі номер один монтаж з демонтажем займають не більше години. У другому ж - близько дня. Відносно стандартних басейнів, збірно-розбірні менш міцні, тому як їх чаша робиться з ПВХ. Ну і звичайно, такі басейни коштують дешевше і можуть бути різними за розмірами і формою, залежно від замовлення.
4
Спа - це басейни, не призначені для плавання. Їх основне призначення - розслаблення організму. Такий басейн немає необхідності збирати самому - він продається готовим до експлуатації, навіть монтаж йому не потрібен.
Корисна порада
У спа-басейнів є свої недоліки, але зате при замовленні такого басейну ви можете дати волю фантазії і своєї дизайнерської думки - і вам привезуть справжній витвір скульптури в корпусі спа-басейну. Будь-які форми і розміри таким басейнам можна надати.