Як підвищити ефективність підприємства.

Компанії часто дуже неефективно і не повністю реалізують свій потенціал для отримання прибутку. Ви можете поліпшити бізнес-операції декількома способами, але важливо оцінити всі можливі варіанти перш, ніж випробовувати щось нове.
Вам знадобиться
  • - Бізнес-план;
  • - грамотний менеджмент.
Інструкція
1
Порівняйте поставки вашого продукту з попитом на ринку. Якщо на ваші склади переповнені товарами, які ніхто не купує, то необхідно розглянути скорочення виробництва або збільшення маркетингового бюджету, щоб почати продавати більше продуктів. Зверніть увагу на інші компанії, що працюють у вашій галузі, щоб з'ясувати, як просуваються продажу у них.
2
Перевірте ваш персонал і подивіться, чи всі співробітники справляються зі своїми обов'язками. Оптимальна кількість робочих в кожному відділі залежить від багатьох факторів, у тому числі і бюджету, так що спочатку поспілкуйтеся з менеджером кожного відділу перш, ніж розглянути питання про наймання або звільнення співробітників.
3
Подумайте, що є неефективним в процесі виробництва. Наприклад, якщо ви виробляєте хімічні речовини або продукти харчування, то, можливо, слід спробувати перейти від серійного виробництва до стаціонарного або налагодити цілодобове виробництво. Також ви повинні оцінити, як це змінить діяльність з фінансової точки зору.
4
Перевірте ваш відділ обслуговування клієнтів, щоб переконатися, що ви не втрачаєте клієнтів через поганий сервісу. Подумайте, як можна поліпшити репутацію компанії за рахунок збільшення довіри споживачів та інвесторів.
5
Вдосконалюйте ваше обладнання, щоб зменшити витрати на його ремонт і заміну. Досліджуйте вплив робочого середовища на здоров'я ваших співробітників, щоб переконатися в тому, що ви не зіткнетеся з потенційно високим рівнем втрат через медичного страхування. Перевірте вплив устаткування на довкілля: слід уникати непотрібних штрафів та створення конфліктів з групами активістів. Формуйте ланцюжка поставок, щоб поліпшити бізнес-операції за рахунок переходу на більш дешеву сировину.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wrxcwtEhxko