Як зняти кредит в банку.

В сьогоднішній час кредитування стало практично «ритмом життя» і частиною нашого повсякденного побуту. Найчастіше, навіть що б оплатити повсякденну покупку в магазині, ми користуємося грошима, взятими в кредит. Оформлення кредиту в банку нині стало не складною процедурою, але все ж варто приділити кілька хвилин уваги основним етапам цього процесу.
Вам знадобиться
  • - кредитний договір;
  • - договір застави;
  • - анкета-заява на отримання кредиту.
Інструкція
1
Підберіть бажану покупку або визначитеся з важливою подією, для якого вам потрібні додаткові кошти. Залежно від того, на які цілі вам буде необхідний кредит, ви зможете визначити кредитного продукту, який вам будуть пропонувати різні банки. Не варто забувати про те, що оформити кредит можна зараз практично на все: автомобіль, квартиру, нову шубу, весілля близької людини, тур поїздку з друзями, народження дитини, відкриття свого бізнесу та багато іншого.
2
Проконсультуйтеся з співробітниками банку з питань кредитних продуктів. Уточніть всі можливі варіанти отримання кредиту, параметри угоди, пакет документів на оформлення, ціну кредиту і графік його погашення. У будь-якому підрозділі банку вам підкажуть найоптимальніші та найкращі умови для вас. Рекомендується дізнатися умови кредитування в декількох банках, для того що б потім вибрати самі підходящі.
3
Зберіть необхідний пакет документів для того, що б оформити кредит. Зазвичай це стандартний пакет документів: паспорт, ідентифікаційний код та довідка з основного місця роботи про середній заробіток. Але якщо ви оформляєте заставний кредит, наприклад, на покупку автомобіля, квартири або земельної ділянки, то вам будуть потрібні ще додаткові документи, щодо об'єкта застави. При оформленні кредиту з поручителями, необхідний повний пакет документів ще й від кожного вашого поручителя.
4
Подайте анкету-заяву на отримання кредиту. До анкети-заяви обов'язково прикладається повний пакет документів, відповідний параметрам кредиту. Якщо ви берете кредит під заставу, то необхідно зробити експертну оцінку заставного майна. Зазвичай експертну оцінку роблять акредитовані банком оціночні компанії або ж самі співробітники банку. Далі ваша заявка на кредит розглядається юридичним відділом та службою безпеки протягом 1-5 днів, в залежності від виду бажаного кредиту. Після винесення позитивного рішення про доцільність видачі кредиту, необхідно приступити до процедури підписання кредитного договору.
5
Оформіть кредитний договір. Якщо ви отримуєте кредит під заставу, то необхідно додатково оформити договір застави, а також договір страхування заставного майна. Потім необхідно перейти до самого бажаного етапу - отриманню грошей. Кредитні кошти можуть видаватися в готівковій формі, шляхом зарахування на розрахунковий рахунок або ж на пластикову карту.