Як вишивати на в'язаних речах. Як вишивати на лицьовій гладі малюнок.

Навіть однотонну в'язану річ, виконану звичайнісінькою хусткової в'язкою, можна зробити яскравою і незвичайною. Варто лише прикрасити її вишивкою. І це може виявитися простіше і цікавіше, ніж вив'язувати кольорові візерунки.
Вам знадобиться
  • голка з широким вушком
  • нитки
  • ножиці
  • схема для вишивання
Інструкція
1
Оберіть схему для вишивки, підберіть нитки потрібних кольорів. Виберіть шов, яким будете вишивати.
2
ШОВ «ПЕТЛЯ» використовується при вишивці на лицьовій гладі. Закріпіть нитку з виворітного боку виробу і витягніть на лицьову сторону в підставу петлі, яку потрібно вишити. Введіть голку справа наліво над петлею, витягніть нитку і виведіть голку назад на виворітну сторону. Таким чином, вишивкою ви як би дублюєте вже пов'язану петлю.
3
ШОВ «ПЕТЛЯ 2 * 2» виконується за тим же принципом, що і шов «петля». Закріпіть нитку з вивороту і витягніть її на лицьову сторону між основами двох петель. Введіть голку справа наліво через дві петлі двома рядами вище того місця, де ви вивели нитку. Витягніть нитку назад на виворітну сторону.
4
зигзагоподібний тамбурних шов. Закріпіть нитку на виворітній стороні, витягніть на лицьову. Зробіть велику повітряну петлю. Зробіть стібок вперед голкою всередині повітряної петлі з того місця, де ви вивели нитка до місця, де буде закінчуватися петля. Повторіть процедуру, стежачи за тим, щоб шов виходив походимо на зигзаг. Для цього робіть стежки уперед голкою не по прямій, а зигзагоподібно.
5
РОКОКО. Цю вишивку зазвичай використовують для виконання кольорів. Закріпіть нитку з виворітного боку виробу і витягніть на лицьову сторону. Увіткніть голку в полотно так, ніби збираєтеся зробити стібок вперед голкою. Потім намотайте на голку нитку, але не дуже туго. Витягніть голку, якщо необхідно, прикріпіть вийшов джгутик в полотну додатковими маленькими стібками. Чим більше навиваючи ви зробите, тим більша дуга у вас вийде.
Корисна порада
Усі нитки, який ви використовуєте у вишивці, повинні бути однакової товщини і однакової якості. Виняток можуть становити окремі елементи (наприклад, очі, пелюстки цветов.В якості фону для вишивки використовуйте однотонне полотно без узоров.Цвета ниток, які ви використовуєте для вишивки, повинні контрастувати з тлом, інакше вашу вишивку просто не буде видно.