Як прибрати одяг на фотографіях. Як видалити елементи одягу в фотошопі.

Стриптиз - це просто. Потрібно лише трохи нахабства, Adobe Photoshop і деякі навички володіння цією програмою. Для більшої атмосфери можна навіть включити «You can leave your hat on Джо Кокера.
Вам знадобиться
  • - Русифицированная версія Adobe Photoshop CS5
Інструкція
1
На жаль чи, скоріше, на щастя, при фотографуванні неможливо відобразити приховані від об'єктива елементи гардероба, які людина має щастя носити під час знімка. В іншому випадку в тих місцях, де у середньостатистичного представника людського роду мається, образно кажучи, рельєфність, у вас буде перебувати протиприродно гладкий і рівний шкірний покрив. Тому на самому початку переконайтеся, що у вас є, чим заповнити ті місця, в яких ви хочете прибрати одяг . Перше що проситься на розум - нехай це буде інша одяг. Або, якщо ви задумали трохи похуліганити і залишити персонажа на фотографії в негліже, знайдіть правдоподібний зразок «рельєфності для заміни.
2
Тепер запустіть Photoshop і відкрийте необхідну фотографію: натисніть Ctrl + O, виберіть файл і натисніть «Відкрити.
3
Те місце, в якому на фотографії знаходиться одяг, вам необхідно зафарбувати кольором шкіри. Виберіть інструмент «Штамп, налаштуйте його (розмір кисті можна міняти клавішами« [і «]), затисніть Alt і клацніть лівою кнопкою миші на незакритому ділянці шкіри. Це буде зразок для зафарбовування. Відпустіть Alt і, затиснувши ліву кнопку миші, зафарбуйте ті місця, на яких зображена одяг. Як ви помітили, зафарбовувати ділянку приймає обриси того місця, на яке ви вказали, затиснувши Alt. Якщо щось не виходить, використовуйте меню «Історія (пункт меню« Вікно> «Історія), щоб скасувати невірні дії.
4
Щоб зберегти результат натисніть Ctrl + Shift + S, виберіть шлях для файлу, напишіть ім'я, тип файлу зробіть Jpeg і натисніть "Зберегти.
Корисна порада
В деяких випадках може не знадобитися доскональне видалення всього, що на одягнено на персонажа, приміром, якщо зразок для заміни досить великий для того, щоб закрити проблемні ділянки. Уявіть, що персонаж на фото одягнений в шорти і футболку, - не обов'язково стирати з нього цей одяг перед тим, як одягти на нього глуху шубу.