Як зібрати катер.

Тим, хто живе біля водойм, саморобний судно просто необхідно. Не всі мають можливість придбати човен, катер або яхту. В такому випадку, на допомогу може прийти кмітливість і бажання щось зробити своїми руками.
Інструкція
1
Придбайте або самостійно накресліть креслення майбутнього катера, розпишіть до міліметрів довжину, ширину і товщину всіх деталей, переконайтеся, що остійність не порушена. Розрахуйте необхідну для споруди кількість матеріалів і всі необхідні інструменти для збірки катера. Упевніться в хорошій якості використовуваного вами сировини і позитивних відгуках про компанії-виробниках інструментів.
2
Виготовте самостійно або замовте деталі майбутнього катера. Якщо ви вирішили придбати їх, перевіряйте кожну дошку, і якщо ви залишилися незадоволені якістю хоча б однієї деталі, поверніть її виробнику та попросіть замінити.
3
Розкладіть готові деталі на підлозі. Починайте збирати катер з бортів. Для цього відповідні дошки покладіть мітками вгору, а між ними покладіть серединний шпангоут. Потім відзначте всі місця, в яких будуть кріпитися деталі, просвердлите отвори і з'єднайте борта з серединним шпангоутом. Таким же чином встановіть і закріпіть форштевень і транец.
4
З'єднайте обидві дошки днища між собою і встановіть днище на корпус. Після цього зшийте корпус, просуваючись від носа катера до його кормі. Проклейте всі стики малярською стрічкою для запобігання витікання клею. Потім переверніть зібрану конструкцію, покрийте її клеєм і проклейте стеклотканью. Видаліть бульбашки повітря з-під склотканини.
5
Обробіть всі поверхні розведеним епоксидним клеєм і зніміть липку стрічку з днища отриманої конструкції. Зачистіть і оклейте склострічками всі кути, потім очистите всі поверхні.
6
Перейдіть до збору надбудов. Використовуйте схеми, за якими вони виготовлялися, і покроково повторюйте всі дії, які ви вчинили при зборі каркаса і днища майбутнього катера. Після останньої зачистки надбудов, окрасьте катер 2 шарами епоксидної фарби і 2 шарами емалевої фарби.