Як знайти собі аватарку.

В індуїзмі аватар - це образ бога, в якому він сходив в нижні сфери. Хтось дотепно придумав використовувати цей термін для позначення невеликого графічного зображення, яке повинно характеризувати інтернет-користувача і відображати його внутрішній світ.
Інструкція
1
Перш ніж почати пошук аватари, вирішите, який імідж ви хочете створити: шанувальник аніме, брутальний мачо, принцеса, «рожевий пуфистік» і т.д. Подумайте, чи доречний він буде в тому інтернет-співтоваристві, в якому ви хочете брати участь.
2
Майте на увазі, що різні ресурси накладають обмеження на аватари учасників з тематики і за розміром. Тематичні обмеження викликані етичними міркуваннями: не всі ресурси з розумінням поставляться до аватарі зі свастикою або мордобоєм. Обмеження ж за розміром викликані цілком розумними міркуваннями: сторінка вантажитиметься дуже довго і «з'їсть» дуже багато трафіку, якщо учасники прикрасять її мегабайтними картинками на весь екран.
3
Підібрати готову аватарку можна в інтернеті на численних спеціалізованих сайтах. Аватари розсортовані за темами для зручності відвідувачів. Заходьте на сайт, вибирайте підходящу тему і аватару, яка буде відповідати вашому уявленню про себе.
4
Часто як аватари ставлять свою фотографію, зрозуміло, попередньо оброблену за допомогою якого-небудь графічного редактора. Запустіть Adobe Photoshop, в головному меню вибирайте File («Файл»), Open («Відкрити»), потім раскойте список в рядку адреси і вибирайте послідовно логічний диск і папку, в якій лежить фотографія. Клацніть двічі по зображенню.
5
За допомогою інструменту Healing Brush Tool («Лікує кисть») обробіть знімок, видаливши прищики і дефекти шкіри. Якщо ви хочете спотворити фотографію для комічного ефекту, в головному меню вибирайте Filter («Фільтр») і Liquify («Пластика»). Активуйте інструмент Forward Warp Tool (він виглядає як палець), на панелі властивостей в правій частині вікна встановіть розмір кисті і міняйте свою зовнішність відповідно до задуму. Натисніть OK для збереження змін.
6
В головному меню вибирайте Image («Зображення») і Image Size («Розмір зображення»). Поставте значення ширини і висоти фотографії приблизно 100х100 пікселів - стандартний розмір для автаркії. Замість власної фотографії можна взяти знімок улюбленої тварини, автомобіля або пейзажу і обробити аналогічним способом.