Як підключити аудіо доріжку.

Завдяки появі і повсюдному введенню в оборот ємних носіїв інформації, стало можливим поширення на них якісного цифрового відео. Сьогодні можна придбати оптичний диск з відео, що містяться в файлах дуже великого об'єму і декількома зовнішніми звуковими доріжками. Для подальшого зручного зберігання і перегляду на домашньому комп'ютері має сенс «перетиснути» такий фільм, зменшивши його обсяг. Також варто вибрати і підключити аудіо-доріжку до відео.
Вам знадобиться
  • - безкоштовна програма для обробки відео VirtuaDub, доступна на сайті virtualdub.org.
Інструкція
1
Відкрийте відео, до якого необхідно підключити аудіо-доріжку в редакторі VirtualDub. Скористайтеся пунктом "Open video file ..." меню File або натисніть F7. Здійсніть перехід в каталог з файлом відео в відображення діалогу, виберіть файл зі списку, натисніть кнопку «Відкрити».
2
Підключіть зовнішню аудіо-доріжку. Клікніть в головному меню по пункту Audio, потім виберіть пункт "Audio from other file ...". В діалозі вибору файлу перейдіть в каталог, де розташований файл звукової доріжки. Виділіть його і натисніть "Відкрити".
3
Задайте опції імпорту звукових даних, якщо виникне необхідність. Після вибору аудіо доріжки може відобразитися діалог "Import Options:". Виберіть відповідні параметри. У більшості випадків має сенс залишити значення параметрів без змін (наприклад, при імпорті даних mp3 залиште перемикач опцій в положенні Autodetect для автоматичного визначення швидкості бітового потоку). Натисніть кнопку OK.
4
Увімкніть повну обробку імпортованих аудіо даних. Встановіть прапорець на пункті Full processing mode меню Audio.
5
Налаштуйте тип і ступінь стиснення аудіо-доріжки. Клікніть по пункту "Compression ..." в меню Audio. В діалозі Select audio compression виберіть бажаний кодек. Потім виділіть один з доступних форматів стиснення. Натисніть кнопку OK.
6
Змініть рівень імпортованого звуку при необхідності. Клікніть по пункту "Volume ..." меню Audio. В діалозі Audio volume встановіть прапорець Adjust volume of audio channels. За допомогою повзунка скоректуйте рівень звуку. Натисніть кнопку OK.
7
Скорегуйте зсув доріжки щодо відеоряду. Виберіть пункт "Interleaving ..." в меню Audio або натисніть Ctrl + I. В діалозі "Audio/Video interleave Options" в групі елементів управління Audio skew correction в поле Delay audio track by введіть значення зсуву аудіо доріжки в мілісекундах. Натисніть кнопку OK.
8
Увімкніть режим копіювання даних відеоряду без змін. В меню Video встановіть позначку на пункті Direct stream copy.
9
Збережіть копію відео з підключеною доріжкою. Натисніть клавішу F7 або виберіть у меню пункти File і "Save as AVI ...". Вкажіть директорію для збереження та ім'я файлу. Натисніть кнопку «Зберегти». Дочекайтеся закінчення процесу формування файлу.
Корисна порада
Якщо аудіо-доріжка вже має необхідний формат стиснення і рівень звуку, відключіть її обробку при імпорті, вибравши в меню Audio на четвертому кроці пункт Direct stream copy і пропустивши кроки 5 і 6.
Звукова доріжка може бути підключена до відеофайла в тих випадках, коли ви хочете додати альтернативний файл до фільму або серіалу і скачали його окремо від відео. Більшість сучасних програвачів підтримує дану опцію.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма-відеоплеєр.
Інструкція
1
Спочатку визначте, для якого застосування необхідне підключення аудіфайла. Якщо ви використовуєте програму Media Player Classic, то в папку з відеофайлом в форматі * .mpg, * .avi, * .mov скопіюйте звукову доріжку в форматах * .aac, * .mp3, * .wav. Ім'я файлу має бути таке ж, як і у відеозапису. Достатньо, щоб імена файлів мали спільний початок. Наприклад, movie.avi, movie російський переклад. ac3.
2
Відкрийте фільм в програмі Media Player Classik, щоб виконати підключення звукової доріжки, клацніть правою кнопкою миші у вікні програми. Виберіть з контекстного меню пункт Audio. В даному меню буде доступна підключена доріжка - виберіть її і дивіться фільм.
3
Підключіть звукову доріжку без перейменування файлів, для цього виберіть меню «Файл» - «Відкрити файл», далі відкривається вікно, в першому рядку виберіть відеофайл, у другій - файл звукової доріжки. Клацніть «Відкрити». Під час перегляду фільму в меню Play виберіть команду Audio і поміняйте звукову доріжку .
4
Запустіть програму Light Alloy, щоб виконати в ній підключення аудиодорожки, натисніть кнопку F10. Перейдіть в закладку «Звук». Виберіть двійку в поле «Вивід звуку і доріжка за умовчанням», далі встановіть прапорець у полі «довантажувати однойменний .wav, .mp3, .ogg, .wma файл». Клацніть «ОК», закрийте додаток.
5
Відкрийте відеозапис - аудіодоріжка повинна підключитися. Щоб змішати її з оригінальною, натисніть комбінацію клавіш Ctrl + A, у вікні, увімкніть обидві доріжки і встановіть окремо для кожної з них необхідну гучність, наприклад, оригінальний звук тихіше, а переклад - голосніше.
6
Підключіть доріжку без перейменування файлів. Для цього відкрийте фільм, натисніть Alt + A. Виберіть потрібний файл. Для управління підключеними звуковими файлами скористайтеся тією ж комбінацією клавіш.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iiBIQbRxYrw