Як поставити пароль на скайп. запит пароля при вході skype.

Скайп - програма, що дозволяє користувачам обмінюватися повідомленнями, пересилати інформацію, розмовляти і грати в режимі реального часу, навіть перебуваючи на різних континентах.
Інструкція
1
Користувачі «Скайпу» завжди раді спілкуванню, тому у багатьох за замовчуванням програма налаштована так, що завантажується автоматично при включенні комп'ютера або виході в інтернет. Однак нерідко бували випадки, коли дружнє запрошення на бесіду звучало посеред робочого дня, або приходили приватні повідомлення, коли комп'ютером користувалися інші члени родини. Щоб запобігти подібні незручні ситуації і навчитися приділяти спілкуванню тільки вільний час, поставте функцію запиту пароля кожен раз при включенні «Скайпу».
2
Активуйте програму «Скайп», двічі клікнувши на її ярлик. Перед вами відкриється головне вікно вашого акаунта. Натисніть на кнопку Skype, яка знаходиться на верхній панелі інструментів. У контекстному меню виберіть "Вихід": система закриє ваш аккаунт, але не закриє програму.
3
Клацніть двічі на ярлик «Скайп» або викличте програму з меню «Пуск». Перед вами відкриється вікно введення даних, без якого робота з аккаунтом буде не можлива. В графі Skype Name буде написано ім'я користувача, який останнім активував програму. Натиснувши на стрілочку поруч з ім'ям, виберіть свій нік.
4
Заповніть графу Password, увівши в неї той пароль, що задали при реєстрації в системі.
5
Перед тим, як увійти в систему, поставте прапорець поруч із запитом Sign me in when Skype starts. Тепер програма буде включатися тільки після того, як ви введете в поле авторизації свої логін і пароль.
6
Не забувайте виходити з програми «Скайп» щоразу, коли закінчите спілкування, інакше наступний вхід в програму під вашими обліковими даними буде автоматичним.
7
Якщо ви не хочете, щоб «Скайп» включався при початку роботи з Windows, в настройках Безпеки відкрийте вкладку «Загальні настройки». Знайдіть графу «Запускати Skype при запуску Windows» і приберіть прапорець, який стоїть поруч з цією функцією. Натисніть кнопку «Зберегти».